GTA VI: jest pierwsza zapowiedź gry? W sieci pojawił się pierwszy zwiastun

i

Autor: YouTube Rockstar Games GTA VI: jest pierwsza zapowiedź gry? W sieci pojawił się pierwszy zwiastun

GTA 6 - jest pierwsza zapowiedź gry? W sieci pojawił się tajemniczy zwiastun

2020-11-10 16:28

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun GTA VI? Tajemnicze wideo wywołało lawinę komentarzy. Fani nie kryją entuzjazmu na myśl, że kolejna część gry, na którą czekali od 2013 roku jest coraz bardziej prawdopodobna. Kiedy gra będzie miała swoją premierę? Sprawdźcie co już wiadomo.

Spis treści

  1. GTA VI - zwiastun
  2. GTA VI - premiera

GTA VI: jest pierwsza zapowiedź gry? W sieci pojawiło się tajemnicze wideo przypominające zwiastun gry. Na ten moment czekali fani gry Grand Theft Auto. Co tu dużo mówić. Od 2013 roku wszyscy miłośnicy GTA czekają na kolejną część tej kultowej produkcji. W internecie nie brakowało plotek o mapie, miejscu akcji czy potencjalnej dacie premiery. Mimo tego, że w sieci pojawił się zwiastun najnowszego GTA VI, firma Rockstar Games, która zajmuje się produkcją gry, nie odniosła się oficjalnie do tych krążących w sieci materiałów. Co zatem wiemy o GTA VI?

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA VI - zwiastun

Fani GTA VI czekają na nowe informacje dotyczące kultowej gry. Rockstar Games oficjalnie nie ogłosił jeszcze kolejnej części, ale w sieci pojawiło się wideo wyglądające jak zwiastun. Trailer przedstawia oprawę retro GTA VI. W zapowiedzi widzimy różowe logo Rockstar Games i po długo narastającym napięciu pojawia się szóstka w stylu retro. Na końcu jest podany rok. Zwiastun pojawił się na stronie Reddit

GTA VI - premiera

Niestety nie mamy dobrych informacji dla fanów gry Grand Theft Auto. Najnowsza część GTA według nieoficjalnych zapowiedzi, ma pojawić się dopiero... w 2023 roku.

Sonda
Czy lubisz grać w GTA?