GTA VI pojawi się w GTA Online? Gracze zauważyli nowe misje i samochody

2020-09-30 15:03 jj
GTA VI pojawi się w GTA Online? Gracze zauważyli nowe misje i samochody
Autor: YouTube Rockstar Games GTA VI pojawi się w GTA Online? Gracze zauważyli nowe misje i samochody

Uważni gracze Grand Theft Auto w wersji online zauważyli, że Rockstar, firma która produkuję kultową grę, testuje samochody, a także misje z GTA VI. To wnioski, które zostały wyciągnięte w związku z pojawieniem się poszczególnych modeli pojazdów. Więcej szczegółów dowiesz się na ESKA.pl

Grand Theft Auto to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Od początku 2020 roku bardzo wiele informacji wypływa o powstaniu nowej części tej kultowej produkcji. Co się dziwić, wszyscy fani wyczekują kolejnych misji i przygód w wirtualnym świecie. Póki co, Ci którzy przeszli piątą odsłonę gry, muszą zadowolić się GTA Online. Uważni gracze zauważyli jednak nowe misje, a także pojazdy, które pojawiły się na ulicach Los Santos. O co chodzi? Skąd takie nowości w grze online?

ESKA XD #003

GTA 6 w GTA Online?

Gracze na forach internetowych, twierdzą że w grze pojawił się nowy samochód. Lampadati Tigon cechuje się większą ilością szczegółów wewnątrz, niż inne modele aut. Podobnie jest ze zniszczeniami. Według nich, takie modele mają zostać wprowadzone do szóstej części gry. Podobnie jest z nowymi misjami, które są dostępne dla graczy. Warto zaznaczyć, że to spekulacje internautów i równie dobrze, firma Rockstar może wymieniać niektóre elementy w GTA Online. Sami producenci gry, na razie milczą. 

Najnowsze