GTA 6 - kiedy premiera? Gdzie miejsce akcji? [DATA]

2020-01-05 19:50
GTA 6: znamy datę premiery kultowej gry
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=GXrD4Kj_Tc0 GTA 6: znamy datę premiery kultowej gry

Najbardziej wyczekiwana gra na świecie już niedługo będzie miała swoją premierę. Poznaliśmy kolejne przecieki, które dotyczą miejsca akcji i daty wydania. Kiedy premiera GTA 6? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na ESKA.pl.

Grand Theft Auto to seria gier komputerowych, która odniosła ogromny sukces. Produkcja zyskała opinię brutalnej i niepoprawnej gry, która daje zły przykład i może budzić agresję. Pierwsza część serii została wydana 27 października 1997 roku. Warto zaznaczyć, że prawdziwym przełomem była trzecia część. Gra pojawiła się wtedy pierwszy raz w trójwymiarze i stała się ogromnym hitem. Pierwszy raz fabuła była spójna i rozwijająca się, a gracz stara się zemścić na byłej dziewczynie, która go zdradziła w trakcie skoku na bank. Ostatnią częścią, która została oddana graczom przez Rockstar Games to GTA V.

GTA 6: miejsce akcji

W ostatniej części GTA V, gracz pojawił się w Los Santos i sterował trzema bohaterami: Michaelem De Santą, Trevorem Philipsem i Franklinem Clintonem. Teraz według doniesień zagranicznym mediów, GTA 6 będzie inspirowana serialem Narcos i akcja ma być osadzona w Kolumbii.

GTA 6: kiedy premiera gry?

Wiele pogłosek wskazywało, że premiera GTA 6 pojawi się już w grudniu 2020 roku. Niestety były to tylko niepotwierdzone plotki. Na Twitterze użytkownik PSErebus, który znany jest w środowisku gamerów jako osoba, która trafnie przewiduje premiery gier. Ostatnio trafił z datą The Last of Us: Part II, zanim oficjalnie ogłosiło to Sony. Według niego GTA 6 ma pojawić się jesienią 2021 roku.

Najnowsze