GTA 6: wyciekła potencjalna mapa kultowej gry. Jak wygląda?

i

Autor: YouTube Rockstar Games GTA 6: wyciekła potencjalna mapa kultowej gry. Jak wygląda?

GTA 6: wyciekła potencjalna mapa kultowej gry. Jak wygląda?

2020-10-16 14:14

Fanów Grand Theft Auto zelektryzował wyciek mapy do szóstej części tej gry. W sieci coraz głośniej mówi się o premierze, która może być najbardziej wyczekiwaną częścią w historii. Jak wygląda? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

GTA 6: wyciekła potencjalna mapa kultowej gry. Jak wygląda? Po wielu miesiącach ciszy, fani Grand Theft Auto doczekali się dowodu, że prace nad szóstą częścią tej gry faktycznie trwają. Do sieci wyciekła mapa, która potwierdza doniesienia z przed kilku lat, że Rockstar planuje osadzić fabułę GTA 6 w legendarnym Vice City. W grudniu 2018 roku pojawiła się seria rzekomych map, które bardzo szybko zostały uznane za nieprawdziwe. Ta, która teraz wyciekła do sieci jest od użytkownika z forum 4chan, który nazywany jest Project Americas, czyli osoba która może współpracować z producentami GTA. Jak wygląda mapa GTA 6?

Baldur's Gate jak nowy | ESKA XD - Blogier #4

GTA 6: wyciekła potencjalna mapa kultowej gry?

Fani GTA przeanalizowali mapę wzdłuż i wszerz. Początkowo myśleli, że jest to zdjęcie satelitarne Miami. Ale to nie jest kopia tego miasta. Został odtworzony zarys, co by zgadzało się z podejściem Rockstar Games. 

Według internautów z zagranicy, to bardzo prawdopodobnie mapa, która nie jest kopią tej z 2018 roku. Kontynent ma od 5 do 7 kilometrów długości z zachodu na wschód i rozszerza się na północ. Jak porównamy mapę z tą z GTA 5, to możemy uzyskać bardzo podobny efekt. Niestety Rockstar nadal milczy, jeżeli chodzi o informacje dotyczące swojej kultowej gry.