GTA 5 na PS5 z rozszerzoną mapą. Czy to zapowiedź nowej części gry?

2020-10-29 14:01 jj
GTA 5 na PS5 z rozszerzoną mapą. Czy to zapowiedź kolejnej części gry?
Autor: YouTube PlayStation GTA 5 na PS5 z rozszerzoną mapą. Czy to zapowiedź kolejnej części gry?

W sieci pojawił się wyciek zawartości wersji GTA 5 dla konsoli PlayStation 5. Okazuje się, że mapa w wersji online została rozszerzona. To dosyć duża niespodzianka dla fanów produkcji Rockstar. Czy to zapowiedź nowej części gry? Szczegóły można poznać na ESKA.pl.

GTA 5 na PS5 z rozszerzoną mapą. Czy to zapowiedź nowej części gry? Rockstar mimo tego, że nie komentuje doniesień dotyczących nowej części gry Grand Theft Auto, to fani produkcji wciąż starają się doszukać jakichkolwiek informacji. Teraz okazuje się, że dla platformy PlayStation 5, ma pojawić się rozszerzona mapa rozgrywki online. Czy jednak są to potwierdzone informacje? Mapa, która niedawno pojawiła się na 4chanie jest prawdziwa?  A może to zapowiedź nowej części GTA? Pytań jest wiele, więc na ESKA.pl postanowiliśmy zebrać odpowiedzi w jednym artykule.

Cyfrowa "Gra o tron" | ESKA XD - Blogier #6

GTA 5 na PS5 z rozszerzoną mapą. Czy to zapowiedź kolejnej części gry?

PlayStation Store ujawnił fanom nową zawartość, która została ogłoszona przez Rockstar Games dla GTA 5 na platformę PlayStation 5. Wyciekło wiele rozszerzeń, ale nie ma bezpośredniej wzmianki o nowej mapie. Producenci ogłosili również, że w najnowszej aktualizacji, która zostanie udostępniona jeszcze w tym roku, ma być dodana nowa lokalizacja. 

Co ciekawe, mapa która została pokazana na forum 4chan, pokazuje nową strukturę wyspy, która miała być nową koncepcją wersji online GTA 5. Niektórzy fani zauważyli, że mapa jest bardzo mała i ma niewiele budynków i domów - to wzbudza dosyć spore podejrzenia. Jeden z użytkowników twierdzi, że odkrył charakterystyczne ślady narzędzi do wymazywania z programu Photoshop. Czy mapy, które wyciekły do internetu są prawdziwe, czy aktualizacja, która ma być przekazana użytkownikom PlayStation 5, to zapowiedź nowej części? Pytań jest bardzo dużo, ale musimy poczekać na oficjalne informacje od producentów tej kultowej gry wideo. 

Najnowsze