Grudzień 2021 - dni wolne od szkoły. Kiedy nie ma lekcji?

2021-12-03 11:24
szkoła
Autor: Piotr Molecki/East News

Grudzień zaczął się na dobre, dlatego śmiało można powiedzieć, że wielkimi krokami nadchodzą święta! W związku z tym młodzież zastanawia się kiedy jest wolne od szkoły i kiedy nie trzeba iść na lekcje. Ile jest wolnego w grudniu? Koniecznie zapoznajcie się z harmonogramem dni wolnych od szkoły w grudniu 2021.

Grudzień 2021 - dni wolne od szkoły. Kiedy nie ma lekcji? Nad tą kwestią coraz częściej zastanawiają się przede wszystkim uczniowie. Grudzień to pierwszy zimowy miesiąc. Dla wielu jest on wyjątkowy ze względu na pierwszy prószący śnieg z nieba, a także zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Jednak grudzień to także miesiąc, gdzie w kalendarzu jest trochę wolnego. Z tego faktu cieszą się szczególnie uczniowie, którzy będą odpoczywać parę dni jeszcze w starym roku. Zanim jednak dojdzie do świątecznej przerwy od szkoły, na młodzież czekają Mikołajki oraz Wigilia, którą tradycyjnie organizuje się ze swoją klasą i wychowawcą. Kiedy są święta w 2021 roku i kiedy uczniowie mają wolne? Niestety w tym roku święta Bożego Narodzenia wypadają niefortunnie ponieważ w weekend, natomiast celebrowanie rozpocznie się w piątek wraz z Wigilią. Czy jest wtedy wolne?

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Kiedy jest wolne na święta 2021?

Sylwester jak i Wigilia to dzień roboczy. Kiedy w takim razie w szkołach są świąteczne przerwy? Kiedy uczniowie nie muszą iść na lekcje? Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022 szkoły są zwolnione z zajęć dydaktycznych od czwartku 23 grudnia. Przerwa świąteczna zakończy się w piątek 31 grudnia, ale należy pamiętać że później jest jeszcze pierwszy weekend Nowego Roku! Młodzież zatem wraca dopiero na lekcje w poniedziałek 3 stycznia 2022 roku. Cieszycie się?

ZOBACZ TAKŻE: Ferie zimowe 2022 - kiedy będzie wolne? Kiedy jest zimowa przerwa od szkoły?

Sonda
Czy lubisz Święta Bożego Narodzenia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze