GROMEE mocno wspiera lekarzy! Hope (Glory To The Heroes) ku ich czci!

i

Autor: Hope (Glory To The Heroes) / single cover art GROMEE mocno wspiera lekarzy! Hope (Glory To The Heroes) ku ich czci!

GROMEE mocno wspiera lekarzy! Hope (Glory To The Heroes) ku ich czci!

2020-04-09 14:26

Gromee, czyli jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce, ale również rozpoznawalny poza granicami naszego kraju, postanowił podziękować lekarzom z całego świata za heroizm w walce z koronawirusem. Producent z myślą o wszystkich medykach stworzył instrumentalny, emocjonalny utwór zatytułowany Hope (Glory To The Heroes).

GROMEE niespodziewanie wydał emocjonalną i szczególną kompozycję. Krakowski producent za jej sprawą dziękuje wszystkim pracownikom służby zdrowia za walkę, heroizm i wytrwałość w pomocy wszystkim chorym. Hope (Glory To The Heroes) to muzyczne dzieło obrazujące walkę lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, diagnostów, czy kierowców karetek. To właśnie oni mierzą się na pierwszym froncie z nierównym przeciwnikiem, jakim jest choroba COVID-19. 

Część zysków Gromee przeznaczy na walkę z koronawirusem w swoim rodzinnym mieście Krakowie. 

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Gromee - Hope (Glory To The Heroes)

Gromee podsumował produkcję, która pojawiła się 9 kwietnia: - Kochani, od tygodni wszyscy spędzamy czas podobnie, w domach, z bliskimi. To dla nas wszystkich trudny czas. Wiele nerwów, wiele stresów i ograniczeń. Ten okres jest dla nas także sprawdzianem z naszej odpowiedzialności, odpowiedzialności za bliskich, za nas samych ale i za społeczeństwo. Nasza walka to najczęściej pozostanie w domach. Jednak są ludzie którzy zostawiają bliskich, zostawiają swoje cztery ściany i wychodzą walczyć dla nas. Są to lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cała służba zdrowia. To Oni na pierwszej linii „frontu” walczą z wirusem. Walczą! Jestem tego pewny! To niesamowite. Nie mogłem być obojętny na to, siedząc w domu, siedząc w studiu… właśnie z tego powodu razem z moim serdecznym kolegą, pianistą, kompozytorem Marcin Nierubiec napisaliśmy utwór dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich służb medycznych. 

Ostateczną interpretację kompozycji Hope (Glory To The Heroes), za którą odpowiada Andrzej Gromala we współpracy z Marcinem Nierubcem, pozostawiamy wam. 

Gromee nie zwalnia tempa. Produkuje dla innych artystów, ale nie zapomina o wzbogacaniu swojego dorobku muzycznego. Rok 2018 był dla niego kluczowy, a wszystko to za sprawą doświadczenia zebranego podczas Eurowizji w Lizbonie. Po singlu Light Me Up Polacy pokochali numer One Last Time, który pokrył się m.in. Podwójną Platyną. Gromee 2019 rok rozpoczął od mocnego uderzenia, jakim był utwór Love Me Now, a także współpraca z najpopularniejszymi braćmi w kraju. Mowa oczywiście o Górą Ty z Golec uOrkiestra. W ubiegłym roku wydał również numer Love You Better, Król z Edytą Górniak, a także Share The Joy, które było oficjalnym hymnem Eurowizji Junior w Polsce. Krakowski kompozytor idzie za ciosem. W nową dekadę wszedł z muzyczną petardą zatytułowaną Sweet Emotions! Na utwór możecie głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA.

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - GŁOSUJ i WYGRAJ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE