Gromee świętuje sukces i zdradza szczegóły teledysku do Powiedz mi!

2020-07-31 13:52 Ewelina Kulasza
Gromee świętuje sukces i zdradza szczegóły teledysku do Powiedz mi!
Autor: Screen z Facebooka GROMEE Gromee świętuje sukces i zdradza szczegóły teledysku do Powiedz mi!

Na początku lipca 2020 roku miała miejsce premiera najnowszego kawałka, który bez wątpienia można nazwać hitem tegorocznych wakacji. Stworzył go Gromee razem z Anią Dąbrowską oraz raperem Abradab. Piosenka nosi tytuł Powiedz mi i od razu od pojawienia się w sieci, została bardzo dobrze odebrana. Na ESKA.pl poznacie więcej szczegółów na ten temat.

Nowa piosenka Gromee to bez wątpienia hit tegorocznych wakacji 2020! Połączenie dwóch różnych muzycznych światów to idealne zestawienie, które spodobało się od razu niejednemu słuchaczowi. Gromee jest bardzo popularny i słynie z łączenia przeróżnych gatunków, co wychodzi mu naprawdę nieźle! Ponadto większość osób kojarzy go z produkcji, które do tej pory tworzył we współpracy z zagranicznymi gwiazdami. W najnowszym kawałku Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) słyszymy jednak dwóch polskich artystów - wokalistkę Anię Dąbrowską, znaną z takich hitów jak Serce Nie Sługa czy Porady Na Zdrady, a także rapera Abradab - Marcina Martena. Muzyczną nowość Powiedz mi możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA oraz oddać swój głos w Gorącej20 na ESKA.pl.

Gromee nie raz zaskoczył już wiele osób. Najnowszy numer Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) to polska wersja hitu Love Me Now z 2019 roku. W oryginalnej, a w dodatku anglojęzycznej wersji usłyszeć mogliśmy Devvon Terrell oraz nigeryjskiego wokalistę - WurlD.

Gromee - Powiedz mi

Od premiery piosenki Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) minęły cztery tygodnie. W ciągu tego czasu numer zdołał podbić serca wielu słuchaczy. Obecnie kawałek został wyświetlony ponad milion razy, dlatego Gromee ma co świętować! Z okazji tego pięknego wyniku na Instagramie artysty pojawił się post, w którym da się zauważyć szczęście płynące z zaistniałej sytuacji. Dodatkowo fani w komentarzach zaczęli wypytywać o teledysk do numeru, którego jeszcze nie ma. Gromee na pytanie kiedy pojawi się klip od razu odpowiedział: niebawem info. Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na szczegóły dotyczące music wideo. Jak tylko będzie coś wiadomo, poinformujemy was o tym na ESKA.pl. Myślicie, że klip będzie nawiązywał do letniego klimatu?

52694 Gromee feat. Jesper Jenset - Sweet Emotions: TYLKO NA ESKA.pl
Najnowsze