Cleo z wyjątkowym gościem na scenie. Znacie ją z The Voice Kids!

Cleo
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Po miesiącach spędzonych w izolacji artyści muzyczni w końcu zaczynają grać koncerty dla swoich fanów. Jedną z artystek, które rozpoczęły tournee po polskich miastach jest przygotowująca się do wydania dwóch nowych krążków Cleo. Piosenkarka wystąpiła dla fanów zgromadzonych w Sopocie, a na scenie obok niej pojawił się wyjątkowy gość - podopieczna z programu The Voice Kids. Kto to taki? Sprawdź na ESKA.pl.

Przed Cleo bardzo pracowite miesiąca. Popularna polska wokalistka przymierza się do zaprezentowania dwóch albumów muzycznych - superNOVA i vinyLOVA, jak również efektu współpracy z Dawidem Kwiatkowskim, którą zapowiedziała w swoich mediach społecznościowych. Nie zabraknie też koncertów plenerowych. Po miesiącach spędzonych w izolacji, kiedy jedyną możliwością na zagranie koncertu było transmitowanie go drogą online, w końcu zniesiono część obostrzeń, dzięki czemu uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych ponownie stało się możliwe. Oczywiście przy zachowaniu środków bezpieczeństwa. Jednym z pierwszych koncertów, jakie po przerwie zagrała Cleo był ten w Sopocie. Wokalistka wraz z zespołem zawitała do Amfiteatru Tarasów w środę, 29 lipca 2020 roku. Nie zabrakło największych hitów, a także niespodzianek. Największą z nich było zdecydowanie pojawienie się na scenie podopiecznej Cleo z ostatniej edycji The Voice Kids. U boku artystki wystąpiła niezwykle utalentowana Natalia Kawalec.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Cleo i Natalia Kawalec na scenie

Natalia Kawalec reprezentowała drużynę Cleo w ścisłym finale The Voice Kids. I choć przegrała z Marcinem Maciejczakiem, na szczęście nie porzuciła marzeń o karierze muzycznej. Wokalistka mieszka na co dzień w Stanach Zjednoczonych, jednak niedawno powróciła do Polski. Nie zabrakło jej na koncercie Cleo w Sopocie. Wokalistki wykonały wspólnie hit Sztorm, a także debiutancki singiel Natalii Potrafisz, którego autorką jest właśnie Cleo. Publiczność była zachwycona tym duetem! Chcielibyście, żeby Cleo nagrała w przyszłości wspólny utwór z finalistką The Voice Kids?

Najnowsze