Gromee na scenie z wyjątkowymi gośćmi. Ten występ zapiera dech w piersiach - dosłownie!

2020-08-02 21:56 Ewelina Kulasza
Gromee
Autor: Karol Makurat/REPORTER/East News

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim na scenie wydarzyło się coś pięknego! W jednym występie mogliśmy zobaczyć i usłyszeć muzykę oraz niebanalne widowisko inspirowane filmem. Gromee wraz ze specjalnymi gośćmi zrobili naprawdę wielkie wow. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Wakacyjna Trasa Dwójki to największa muzyczna oraz letnia impreza tego roku! Plenerowe koncerty co tydzień rozpalają zmysły niejednego widza na żywo pod sceną, a także przed telewizorami. Tym razem wydarzenie lato, muzyka, zabawa zawitało w niedzielę 2 sierpnia do Gorzowa Wielkopolskiego. To już piąty przystanek i na tym zabawa się nie kończy! W kolejne weekendy sierpnia muzyczna scena zawita do Augustowa, Mrągowa oraz Świnoujścia. W gorzowskim amfiteatrze widzowie mogli usłyszeć występy wielkich gwiazd. Największe hity zaśpiewali między innymi bracia Golec uOrkiestra, Piękni i Młodzi, a dodatkowo na scenie pojawił się znany DJ - Gromee.

Gromee słynie z łączenia przeróżnych gatunków muzycznych, co wychodzi mu naprawdę nieźle! Dodatkowo większość osób kojarzy go z produkcji, które tworzy szczególnie we współpracy z zagranicznymi gwiazdami. Jednak w 2019 roku światło dzienne ujrzała produkcja Dj'a razem z braćmi Golec uOrkiestra. Artyści stworzyli kawałek Górą Ty, który był hitem przez długi czas.

52694 Gromee feat. Jesper Jenset - Sweet Emotions: TYLKO NA ESKA.pl

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gromee - Wakacyjna Trasa Dwójki

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki nie zabrakło wielkich emocji, które bez wątpienia dostarczył właśnie Gromee! To on rozpalił scenę do czerwoności swoimi brzmieniami, a dodatkowo sprawił, że widzowie od razu zaczęli tańczyć. Gromee zagrał razem z braćmi Golec kawałki Górą Ty, Pędzą Konie oraz Słodycze. Ponadto na widzów czekało coś jeszcze. W pewnym momencie na scenie z producentem stanęła aktorka i tancerka Edyta Herbuś oraz tancerz Tomasz Barański. Gwiazdy zatańczyły do piosenki z filmu Dirty Dancing - Time Of My Life, którą zmiksował Gromee. Co ciekawe, ich choreografia odzwierciedla finałowy taniec z kultowej ekranizacji. Poniżej możecie obejrzeć ich wyjątkowy występ - będziecie zachwyceni!

Najnowsze