Piosenka Adele w wykonaniu 7-latki to hit internetu! Ten głos robi wrażenie

2020-08-02 13:02 Ewelina Kulasza
 The Crosbys
Autor: Screen z YouTube/The Crosbys

Choć ma dopiero 7 lat to muzycznego talentu może pozazdrościć jej niejedna osoba! Claire Crosby skradła serca internautów dosłownie na całym świecie. Zaśpiewała trudną piosenkę Adele - Make You Feel Me Love, a w dodatku zagrała na błękitnej gitarze. Musicie tego posłuchać!

Kto by pomyślał, że taka mała dziewczynka może mieć tak piękny, a w dodatku uroczy głos! 7 letnia Claire Crosby podbija w ostatnim czasie internet i mimo iż jest jeszcze dzieckiem, to jej talent podziwiają miliony osób na całym świecie. Clarie nagrywa razem ze swoim tatem Davem covery różnych piosenek już od jakiegoś czasu. Na swoim koncie ma już uwielbiany numer Lady Gagi - Shallow oraz wiele innych wielkich hitów. Wideo utalentowanej rodzinki można znaleźć na YouTube na kanale The Crosbys. Co ciekawe na platformie śledzi ich tam ponad 3 mln osób, a covery zdobywają nawet po 45 mln odsłon.

Utalentowana muzycznie rodzina mieszka w Seattle, czyli w największym mieście w stanie Waszyngton. Crosby nie tylko tworzą wyjątkowe brzmienia  i covery, ale również pokazują swoje prywatne życie między innymi we vlogach. Ponadto Clarie i jej tata Dave nagrywają co jakiś czas ulubione cykle swoich widzów. Mowa o ciągu teledysków, które są inspirowane Disneyem i przypadły do gustu niejednej osobie na świecie - o czym świadczą nie tylko wyświetlenia, ale również pozytywne komentarze.

Uroczy cover Adele w wykonaniu 7-latki

Piosenka Adele - Make You Feel My Love swoją premierę miała w 2008 roku. Numer stał się hitem i nuciła go niejedna osoba. W sieci pojawiło się wiele coverów oraz przeróbek piosenki, jednak najnowsza zachwyca zdecydowanie najbardziej. 7-lenia Clarie nie tylko przepięknie zaśpiewała singiel Adele, ale w dodatku zagrała jeszcze na gitarze. Ten uroczy oraz zapierający dech w piersiach występ, możecie obejrzeć i posłuchać poniżej. Serduszko z pewnością mocniej wam zabije!

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś
Najnowsze