Hity sprzed lat w wykonaniu youtuberki. Pamiętacie piosenki Gosi Andrzejewicz, grupy Feel i nie tylko?

2020-08-19 16:32 Ewelina Kulasza
Hity sprzed lat w wykonaniu youtuberki. Pamiętacie piosenki Gosi Andrzejewicz, grupy Feel i nie tylko?
Autor: Screen z YouTube/Magda Bereda, Tadeusz Wypych/REPORTER, VIPHOTO/East News

Piosenki, które rządziły kilka lat mogą wywoływać w nas niesamowite emocje i przywoływać wiele wspomnień. Tym razem jedna z youtuberek - Magda Bereda, postanowiła przypomnieć o nim wielu internautom. Jesteście ciekawi jak w jej wykonaniu brzmi numer Pokaż na co cię stać lub kultowy hit Gosi Andrzejewicz Słowa? Musicie tego posłuchać, to prawdziwe perełki!

Hity sprzed lat w wykonaniu youtuberki - to dopiero coś! Piosenki, które rządziły kilka lub nawet kilkanaście lat temu zapadły w pamięci niejednej osoby na długi czas. Pamiętacie miłosne i romantyczne piosenki Gosi Andrzejewicz, zespołu Feel lub Piotra Rubika? Na samą myśl o nich wracają pozytywne wspomnienia! Czasem mogłoby się wydawać jakby to było wczoraj, a od ukazania się pierwszej piosenki Gosi Andrzejewicz minęło już 16 lat. W 2004 roku artystka zadebiutowała ze swoją płytą, oraz singlami Nieśmiały chłopak i Wielbicielka. Natomiast w 2006 roku wokalistka wydała ogólnopolski hit Pozwól żyć, który utorował jej drogę do kariery. Sukcesem była również jej piosenka Słowa, Lustro i Trochę ciepła. 

Warto również wspomnieć o zespole Feel, w którym głównym wokalistą był Piotr Kupicha. Grupa zasłynęła szczególnie z piosenki A gdy już jest ciemno, a następnie słuchacze mogli słuchać i nucić ich drugi hit Pokaż na co cię stać. Muzyczna podróż w czasie zawsze będzie czymś wyjątkowym. Piosenki, które kiedyś królowały na niejednej liście, dzisiaj mogą wywoływać nie tylko wspomnienia, ale również przeróżne emocje.
 

Hity sprzed lat - Magda Bereda

Znana ze swoich coverów - Magda Bereda, postanowiła tym razem odświeżyć swoim widzom pamięć! Chodzi o stare piosenki, które kiedyś były mocno na topie! Koniecznie musicie posłuchać jak śpiewa utwory, które kiedyś kochał i nucił każdy Polak. Wśród piosenek usłyszycie:

  • Feel - Pokaż na co cię stać
  • Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy
  • Gosia Andrzejewicz - Słowa
  • RH+ - Jezu, to znowu się stało
  • Piotr Rubik - Psalm dla ciebie
Domowe Granie: Magda Bereda
Najnowsze