Gwiazdy

Gogglebox przed telewizorem. Krzysztof Radzikowski przeszedł ogromną metamorfozę! Gwiazdor programu chwali się partnerką i synkiem

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem" przeszedł gigantyczną metamorfozę. Gwiazdor schudł ponad 35 kilogramów i nie przypomina już siebie w pierwszych sezonów programu! Dziś pasję do sportu łączy z życiem rodzinnym. Krzysztof Radzikowski chętnie chwali się partnerką synkiem.

Spis treści

  1. "Gogglebox. Przed telewizorem" - gwiazdy programu 
  2. Krzysztof Radzikowski - co o nim wiemy? 
  3. Metamorfoza Krzysztofa Radzikowskiego 
  4. Radzikowski chwali się piękna partnerką i uroczym synkiem 

"Gogglebox. Przed telewizorem" - gwiazdy programu 

Show TTV zadebiutowało na antenie w 2014 roku. Właśnie wtedy widzowie poznali pierwszych bohaterów programu, którego uczestnicy komentują popularne produkcje telewizyjne nie opuszczając przy tym swoich kanap. 

Do najpopularniejszych bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem należą:

  • Agnieszka, Artur i Dajan Kotońscy,
  • Sylwia Bomba,
  • Mateusz Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus,
  • Iza i Joachim Zeiske,
  • Kasia i Jędrek Gąsienicowie,
  • Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus. 

Krzysztof Radzikowski - co o nim wiemy? 

Krzysiek Radzikowski to bardzo charakterystyczny uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie komentuje telewizyjne produkcje wraz z przyjacielem, Dominkiem Abusem. 

Krzysztof Radzikowski to zdecydowanie najsilniejszy bohater programu. Potężnie zbudowany mężczyzna to utytułowany strongman, który przed laty odnosił sukcesy nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Na jego koncie są tytuły:  Drugiego Wicemistrza Polski Strongman 2008 i Drugiego Wicemistrza Polski Strongman 2009. Radzikowski to także Wicemistrz Europy Strongman z 2009 roku, Wicemistrz Europy w Wyciskaniu Belki 2009 oraz Mistrz świata federacji World Strongman Federation w 2012. 

Jest absolwentem wychowania fizycznego, które studiował na Uniwersytecie Łódzkim. W przeszłości strongamn uczył wuefu w szkole. 

Czytaj także: Sylwia Bomba schudła ponad 30 kilogramów!

Metamorfoza Krzysztofa Radzikowskiego 

Po zakończeniu kariery sportowej uczestnik "Goggleboxa" przeszedł ogromną metamorfozę, której efekty widać gołym okiem! 42-latek schudł ponad 35 kilogramów. Gwiazdor regularnie informował fanów na Instagramie o postępach w drodze o sylwetkę oraz treningach w siłowni. 

Radzikowski chwali się piękna partnerką i uroczym synkiem 

Efekty zewnętrznej przemiany to niejedyna kwestia, którą gwiazdor chętnie porusza w mediach społecznościowych. Krzysztof Radzikowski może pochwalić się także wspaniałą rodziną! Atleta jest związany z piękną Michaliną, która w 2021 roku urodziła mu syna, Antoniego. 

Bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" łączy sport z życiem rodzinnym. Zobacz w galerii, jak zmienił się Krzysiek Radzikowski oraz jak wyglądają jego bliscy!