Gimper - choroba nie pozwala mu na wysiłek! Na co choruje Tomasz Działowy?!

i

Autor: Screen z YT: Maja Staśko ZGŁASZA TWÓRCÓW NA POLICJĘ! /Gimper

Gimper - choroba nie pozwala mu na wysiłek! Na co choruje Tomasz Działowy?!

2023-03-02 16:28

Po słynnej walce z Czarkiem Jóźwikiem na Fame MMA, Gimper trafił do szpitala. Mężczyzna zrobił sobie przerwę od mediów społecznościowych, podczas której fani zastanawiali się, co mu jest. Po trzech tygodniach wrócił na YouTube i wyjawił z jaką chorobą ma do czynienia. Okazuje się, że nie pozwala mu na wysiłek! Mamy dla Was najważniejsze informacje.

Choroba Gimpera dała się we znaki, gdy ten wziął udział w Fame MMA, podczas którego zmierzył się z Czarkiem Jóźwikiem. Choć z walki udało mu się wyjść zwycięsko, jego zdrowie znacznie ucierpiało. Mężczyzna wylądował w szpitalu, przez co był zmuszony, aby zrobić sobie przerwę od nagrywania. Fani byli mocno zaniepokojeni jego stanem, przez długi czas nie zdradzał, z jakim problemem musi się mierzyć. Po trzech tygodniach postanowił jednak wrócić do nagrywania i uchylić rąbka tajemnicy swoim widzom. Okazuje się, że po starciu z Trombą także dopadła go ta przypadłość. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Tomasz Gimper Działowy - wiek, wzrost, waga, firma, piosenki, Fame MMA, Taniec z gwiazdami, Twitter

Zenek Martyniuk śpiewa muzykę klasyczną? | Dokończ Piosenkę #7

Gimper - na co choruje?

Zmartwieni fani Gimpera w końcu dowiedzieli się, z jaką przypadłością mierzy się ich idol. Okazało się, że mężczyzna trafił do szpitala ze względu na niewydolność nerek. Nie był to jednak początek jego problemów. Skutki odczuwał już po swojej pierwszej walce z Trombą. To wtedy przytrafiła mu się wręcz bliźniacza sytuacja.

Gimper w szpitalu - co się stało?! Internauci MOCNO zmartwieni tym widokiem!

Dzień dobry. Po dosyć długiej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. O temacie informowałem Was na stories na moim instagramie, ponieważ niedługo po gali FAME 17, czekała mnie dosyć długa wizyta w szpitalu w związku z problemami zdrowotnymi, które dają o sobie znać. Bliźniacza sytuacja przytrafiła mi się po pierwszej walce na FAME 14. Żeby uchylić rąbka tajemnicy: duży problem z takimi wysiłkami mają moje nerki. Pomimo dosyć intensywnego badania przeze mnie tematu po pierwszym tego typu epizodzie, który miał miejsce po mojej walce z Trombą i wdrożeniu wszystkich możliwych zaleceń, które otrzymałem od lekarza, okazało się, ze jest to niewystarczające. I tak zwana rabdiomoliza powysiłkowa, to jest taki bardzo ładny medyczny termin na rozpad białek mięśniowych w wyniku dużego wysiłku dla organizmu, który w przypadku rozmaitych problemów z nerkami może prowadzić do ich niewydolności. Tak też się stało w moim przypadku. Najpewniej jakiegoś rodzaju stan chorobowy nerek w organizmie istniał już o wiele wcześniej, natomiast nerki są takim organem, który w razie jakichkolwiek problemów, dosyć późno daje o sobie znać. Konsekwencją tego wszystkiego był dosyć poważny stan, który skończył się nawet kilkoma dializami.

Gimper - stan zdrowia

Choć Gimpera dotknęły poważne problemy zdrowotne, przez które na jakiś czas musiał zniknąć z YouTube'a. Influencer przyznał jednak, że po długim pobycie w szpitalu, teraz czuje się o wiele lepiej. Życzymy mu jak najszybszego powrotu do pełni swoich sił!

Sonda
Oglądasz filmy Gimpera?
Listen on Spreaker.