Gimper w szpitalu - co się stało?! Internauci w szoku po tym, co zobaczyli

i

Autor: FAME MMA / screen z filmu: https://www.tiktok.com/@xsheeya/video/7200053773413240069 Gimper w szpitalu - co się stało?! Internauci w szoku po tym, co zobaczyli

Gimper w szpitalu - co się stało?! Internauci MOCNO zmartwieni tym widokiem!

2023-02-16 12:01

Dlaczego Gimper jest w szpitalu? Internauci bardzo zmartwili się widokiem bladego, osłabionego i bezsilnego legendarnego twórcy. Za sprawą wideo, które opublikowała jego dziewczyna dowiedzieliśmy się, że Tomasz Działowy wciąż jest hospitalizowany i sytuacja wygląda na bardzo poważną. Co wiadomo, jeśli chodzi o stan zdrowia Gimpera?

Spis treści

  1. Gimper w szpitalu - co się stało?!
  2. Gimper w szpitalu - stan zdrowia
  3. Stan zdrowia Gimpera - szpital

Gimper w szpitalu - co się stało?!

Gimper trafił do szpitala i bardzo tym zmartwił internautów. Autor treści commentary i legenda polskiego YouTube'a został hospitalizowany zaraz po swojej wygranej walce na Fame MMA 17. Nie jest to pierwszy raz, kiedy 28-letni twórca internetowy pojawił się na szpitalnej sali po swoim pojedynku. Niedługo po starciu na Fame MMA 14 z Trombą również tam się znalazł, w wyniku głębokiego wyczerpania organizmu. Teraz jednak wydaje się, że sytuacja jest poważniejsza. Dziewczyna Gimpera opublikowała w internecie dwa filmiki, które przeraziły internautów. Na jednym z nich widzimy Tomasza Działowego kompletnie wyczerpanego, bladego, trzymającego kroplówkę w dłoni, a na drugim, w nieco lepszym stanie próbując uśmiechać się spędzając walentynki ze swoją ukochaną w szpitalu. Momentalnie w komentarzach pojawiło się mnóstwo słów wsparcia. Co ze zdrowiem Gimpera?

Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - wiek, wzrost, brat, chłopak, Fame MMA, skąd pochodzi, YouTube, Instagram

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Gimper w szpitalu - stan zdrowia

Gimper w szpitalu, w ostatnich trzech latach, pojawiał się przynajmniej trzy razy. Pierwszy raz, gdy wykrył u siebie bezdech senny, czyli momenty, kiedy nie oddychał regularnie podczas spania. Za pośrednictwem swojego kanału pokazał obszerną relację z zabiegu, jaki został przeprowadzony, w celu poprawy jego snu. W maju 2022 tuż po walce z Trombą czuł zawroty w głowie, leciała mu krew z nosa i postanowił pojechać do szpitala. Okazało się, że jego organizm jest skrajnie wyczerpany. Teraz prawdopodobnie również doszło do dużego obciążenia. Choć wpis, jaki opublikował na InstaStories mocno wszystkich zaniepokoił:

Hej kochani, z racji mocnego pogorszenia się mojego stanu zdrowia, w ostatnich dniach, jestem zmuszony zrobić sobie kilkutygodniową przerwę od nagrań i obecności w social media.

Mój stan jest stabilny, ale jeszcze przez jakiś czas będę przebywał w szpitalu, a później czeka mnie regeneracja i dochodzenie do siebie.Więcej chętnie opowiem, jak się już lepiej poczuję - aktualnie po prostu jestem na to zbyt osłabiony. (...) Postaram się do Was wrócić tak szybko jak tylko zdrowie pozwoli.

Stan zdrowia Gimpera - szpital

Gimper oprócz przygotowań do walki, samego pojedynku, tworzył także kontent na swoim kanale w YouTube oraz otworzył własną siłownię i klub do trenowania sztuk walk. Sporo sił włożył w przygotowanie i w to, by wszystko było na najwyższym poziomie. Stan zdrowia Gimpera pozostaje tajemnicą, choć próbowaliśmy skontaktować się z dziewczyną twórcy. Jak tylko otrzymamy jakieś szczegóły damy Wam znać. Trzymamy mocno kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Mini Majk rozstał się Pauliną Kozłowską, ale nie rozpacza. Przekazał radosną wiadomość!