Tomasz Gimper Działowy - wiek, wzrost, waga, firma, piosenki, Fame MMA, Taniec z gwiazdami, Instagram

2022-05-14 14:32
Tomasz Gimper Działowy
Autor: WBF

Tomasz Gimper Działowy to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów. Od ponad 10 lat tworzy materiały dla swoich odbiorców. Z czasem zaangażował się też w inne projekty. W 2022 roku został uczestnikiem Fame MMA 14. Niektórzy mogą nie wiedzieć wielu rzeczy na temat Gimpera. Najbardziej poszukiwane ciekawostki zgromadziliśmy w jednym miejscu.

Kim jest Tomasz Gimper Działowy? Wiek, wzrost, waga, firma, piosenki, Fame MMA, Taniec z gwiazdami, Instagram to frazy, które najczęściej pojawiają się obok jego nazwiska w wyszukiwarce Google. Z tego powodu postanowiliśmy zebrać informacje na ten temat. Oto ciekawostki na temat Gimpera, o których mogliście nie wiedzieć!

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

Tomasz Gimper Działowy - wiek

Ile lat ma Tomasz Gimper Działowy? To pytanie mogą zadawać sobie niektórzy internauci. Infleuncer urodził się 17 kwietnia 1994 roku, co oznacza, że w 2022 skończy 28 lat.

Tomasz Gimper Działowy - wzrost

Waga i wzrost to ważne informacje w przypadku zawodników Fame MMA. Jak jest w przypadku Gimpera? Z informacji dostępnych w internecie wynika, że ma 175 centymetrów. Jego wagę poznamy podczas oficjalnego ważenia przed Fame MMA 14.

Tomasz Gimper Działowy - waga

Ile waży Gimper? Dane na temat jego wagi zostaną opublikowane po oficjalnym ważeniu przed galą Fame MMA 14.

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Tomasz Gimper Działowy - firma

Tomasz Gimper Działowy jest współwłaścicielem agencji kreatywnej Vidmo. Firma zajmuje się prowadzeniem kanałów na YouTube oraz realizowaniem kampanii reklamowych.

Tomasz Gimper Działowy - piosenki

Przez lata swojej internetowej kariery Gimper nagrał kilka piosenek. Najpopularniejsze to Niepowstrzymany, Mój przyjaciel, grubas 2 oraz Liryczna chłosta.

Tomasz Gimper Działowy - Fame MMA

Tomasz Działowy jest jednym z uczestników gali Fame MMA 14, która odbędzie się 14 maja 2022. Jego rywalem będzie Mateusz Trąbka.

Sonda
Najbardziej czekasz na walkę...

Tomasz Gimper Działowy - Taniec z gwiazdami

W 2019 roku Tomasz Działowy wziął udział w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką była Natalia Głębocka. Para dotarła do finału i zajęła drugie miejsce.

Tomasz Gimper Działowy - Instagram

Gimper jest bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. W aplikacji można go znaleźć pod nazwą @gimperowski. Jego konto obserwuje ponad 520 tysięcy osób.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze