Gimper

i

Autor: Instagram.com/famemmatv Tomasz Gimper Działowy - kim jest?

Tomasz Gimper Działowy - wiek, wzrost, waga, firma, piosenki, Fame MMA, Taniec z gwiazdami, Twitter

2023-02-03 17:10

Tomasz Gimper Działowy to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów. Od ponad 10 lat tworzy materiały dla swoich odbiorców. Z czasem zaangażował się też w inne projekty. Był też uczestnikiem Fame MMA. Niektórzy mogą nie wiedzieć wielu rzeczy na temat Gimpera. Najbardziej poszukiwane ciekawostki zgromadziliśmy w jednym miejscu.

Kim jest Tomasz Gimper Działowy? Wiek, wzrost, waga, firma, piosenki, Fame MMA, Taniec z gwiazdami, Twitter to frazy, które najczęściej pojawiają się obok jego nazwiska w wyszukiwarce Google. Z tego powodu postanowiliśmy zebrać informacje na ten temat. Oto ciekawostki na temat Gimpera, o których mogliście nie wiedzieć!

Zarobki na YouTube 2023. TAKA KASA ma wpadać na konta największych twórców!

Tomasz Gimper Działowy - wiek

Ile lat ma Tomasz Gimper Działowy? To pytanie mogą zadawać sobie niektórzy internauci. Infleuncer urodził się 17 kwietnia 1994 roku, co oznacza, że w 2022 skończył 28 lat.

Tomasz Gimper Działowy - wzrost

Ile wzrostu ma Gimper? Z informacji dostępnych w internecie wynika, że ma 175 centymetrów.

Tomasz Gimper Działowy - waga

Gimper waży około 80 kilogramów.

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Tomasz Gimper Działowy - firma

Tomasz Gimper Działowy jest współwłaścicielem agencji kreatywnej Vidmo. Firma zajmuje się prowadzeniem kanałów na YouTube oraz realizowaniem kampanii reklamowych.

Tomasz Gimper Działowy - piosenki

Przez lata swojej internetowej kariery Gimper nagrał kilka piosenek. Najpopularniejsze to Niepowstrzymany, Mój przyjaciel, grubas 2 oraz Liryczna chłosta.

Tomasz Gimper Działowy - Fame MMA

Gimper był uczestnikiem Fame MMA 14, gdzie zmierzył się z Mateusz Trombą Trąbką, influencerem znanym z Ekipy Friza. W 2023 roku na Fame MMA 17 zawalczy z Czarkiem Jóźwikiem.

Sonda
Fame MMA 17 - jaką walkę chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?

Tomasz Gimper Działowy - Taniec z gwiazdami

W 2019 roku Tomasz Działowy wziął udział w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką była Natalia Głębocka. Para dotarła do finału i zajęła drugie miejsce.

Tomasz Gimper Działowy - Instagram

Gimper jest bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. W aplikacji można go znaleźć pod nazwą @gimperowski. Jego konto obserwuje ponad 560 tysięcy osób.