Gdzie sprawdzić wyniki matur 2020? Strony okręgowych komisji egzaminacyjnych

2020-08-11 8:33 Maksymilian Kluziewicz
Maturzyści
Autor: Piotr Molecki/East News

Już za moment wszystko będzie jasne. Na wyniki matur 2020 czekają setki tysięcy uczniów z całej Polski. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań w kontekście sprawdzenia punktów procentowych, jakie udało się uzyskać tegorocznym maturzystom jest to dotyczące miejsca, gdzie można tego dokonać. Na ESKA.pl znajdziecie linki do wszystkich obwodowych komisji egzaminacyjnych.

Gdzie sprawdzić wyniki matur 2020? To pytanie zadaje sobie wielu maturzystów, którzy nie mogą doczekać się chwili, aż sprawdzą, ile uzyskali punktów z poszczególnych części najważniejszego egzaminu na drodze ich edukacji. To właśnie od wyników matur zależy, czy dostaną się na wymarzony kierunek studiów na wybranej przez siebie uczelni. Zgodnie z zapowiedziami ministerstwa edukacji narodowej i CKE, wszystko będzie jasne już niebawem, bo we wtorek, 11 sierpnia 2020 roku. Tego dnia maturzyści z całej Polski otrzymają oficjalne wyniki matur. Również 11 sierpnia ogłoszone zostaną wyniki ogólnokrajowe.

Wielu maturzystów zastanawia się, gdzie należy szukać wyników matur 2020. Warto pamiętać o tym, że nie będą one dostępne na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a na stronach obwodowych komisji egzaminacyjnych. Poniżej znajdziecie linki do każdej z nich. O tym, do której OKE należycie decyduje miejsce zamieszkania.

Maturzyści z Bydgoszczy zmierzyli się z matematyką. Jak im poszło?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gdzie sprawdzić wyniki matur? Strony OKE

To cenna wiedza dla tegorocznych maturzystów. Wyniki będą dostępne na stronach obwodowych komisji egzaminacyjnych między 8:00 a 10:00. Poniżej zamieszczamy linki do każdej ze stron, gdzie będzie można je sprawdzić.

  • kujawsko-pomorskie, pomorskie: https://wyniki.oke.gda.pl/
  • śląskie: https://serwis.oke.jaworzno.pl/M20/
  • małopolskie, lubelskie, podkarpackie: https://obieg.oke.krakow.pl
  • podlaskie, warmińsko-mazurskie: https://wyniki.oke.lomza.pl
  • łódzkie, świętokrzyskie: https://wyniki.komisja.pl
  • wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie: https://uczniowie.oke.poznan.pl/
  • mazowieckie: https://okewarszawa.azurewebsites.net
  • dolnośląskie, opolskie: https://wyniki.oke.wroc.pl
Najnowsze