Gdyby Maneskin zaśpiewał piosenkę Maty to... Takie połączenie robi wrażenie!

2021-11-14 13:41

Od momentu zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych na Eurowizji 2021, zespół Maneskin daje czadu. Nie dość, że gromadzi dookoła siebie ogromną rzeszę fanów, to jeszcze tworzy kawałki, które od razu otrzymują miano hitów. Co gdyby Maneskin zaśpiewał piosenkę Maty i to w dodatku po Polsku? To połączenie robi wrażenie! Sprawdźcie o co chodzi.

Włoski zespół Maneskin po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021 zyskał ogromną rozpoznawalność nie tylko w Europie, ale i na świecie. Ich numery Zitti E Buoni oraz Wanna Be Your Slave znalazły się wśród najchętniej słuchanych piosenek, a ich eurowizyjny występ królował na szczycie karty YouTube na czasie w wielu krajach, w tym oczywiście również w Polsce. Kariera grupy Maneskin nabrała znacznego tempa, a fani cały czas nie mogą oprzeć się ich twórczości i nawet tworzą przeróżne trendy na Tik Toku do ich piosenek. Na podobny krok zdecydował się pewien producent muzyczny i wokalista, który z najnowszego hitu Sanah - Kolońska i szlugi wyczarował wersję disco niczym z lat 80'. Jakby tego było mało jego kreatywny wymysł stał się hitem muzycznej aplikacji i co więcej, wszyscy czekają na jego pełną wersję. Co ciekawe, oprócz Sanah króluje również na jego profilu połączenie polskiego rapera Maty i włoskiej grupy Maneskin. Taki mix może Was mocno zdziwić!

Chris Cugowski rozpalił scenę jako Måneskin!

Gdyby Maneskin zaśpiewał piosenkę Maty to...

Gdyby Maneskin zaśpiewał piosenkę Maty to... Na taki pomysł wpadł producent muzyczny, który działa aktywnie na Tik Toku pod nazwą @mikejohnsobeats. N warsztat wziął numer polskiego rapera Szafir, oraz stworzył do niego rytm niczym z twórczości Maneskin. Co z tego wyszło? Najwyraźniej petarda, ponieważ internauci oszaleli na punkcie takiego połączenia i kliknęli już w serduszko blisko 60 tys. razy! Przekonajcie się sami oglądając wideo zamieszczone poniżej.

- czemu to siada bardziej niż oryginał

- koniec żartów, chcę pełną wersję na Spotify i nawet nie dyskutuj

- błagam wrzuć całość na yt!

- jak to jest o wiele lepsze od oryginału

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze