olsz_lena

i

Autor: pixabay.com, screen z tiktok/@olsz_lena

Mama i malutka córka znowu to zrobiły! Tym razem zaśpiewały numer Dawida Kwiatkowskiego - szok!

2021-10-27 11:33

One znowu to zrobiły! Mama z malutką, a zarazem przesłodką córeczką zaśpiewały i oczarowały publiczność na Tik Toku. Tym razem na warsztat wzięły numer Dawida Kwiatkowskiego. Wiecie, że artysta je za to kocha? Musicie tego posłuchać i zobaczyć. Nic bardziej słodkiego dziś Was nie zaskoczy.

Tik Tok to miejsce, gdzie codziennie pojawia się ogromna liczba materiałów wideo. Każde jest inne, jednak tylko część ma szansę się przebić. Dzieje się tak, przez zainteresowanie użytkowników, którzy przesyłają filmiki dalej, zostawiają serduszka i oczywiście komentarze. W ostatnim czasie prawdziwe show na Tik Toku robi mama ze swoją malutką córką. Mowa o Lenie Olszewskiej i jej cukiereczku o blond włosach. Mowa o małej Carmen, która ma 2 latka, a już jest gwiazdą muzycznej aplikacji - oczywiście razem ze swoją super mamą! Dziewczyny w duecie dają czadu śpiewając piosenki znanych artystów. Był już między innymi numer Ani Wyszkoni, Tymka, Sanah, a nawet Dawida Kwiatkowskiego. Teraz Lena i Carmen zrobiły to ponownie i zachwyciły użytkowników Tik Toka. Nic bardziej słodkiego dziś nie zobaczycie!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Mama i malutka córka śpiewają piosenkę Dawida Kwiatkowskiego

Lena i jej słodka 2-latka ponownie wzięły na warsztat kawałek Dawida Kwiatkowskiego. Wcześniej zachwyciły nie tylko użytkowników muzycznej aplikacji, ale także samego artystę, który skomentował ich występ czerwonym serduszkiem i słowem 'kocham'. Teraz dziewczyny zdecydowały się zaprezentować swoją wersję piosenki Mordo, która została wydana w 2019 roku. Jak im poszło? Internauci są zachwyceni. Koniecznie obejrzyjcie ich występ poniżej. Gwarantujemy, że nic bardziej słodkiego dziś nie zobaczycie!

- Pani się nie obrazi ale córka jest 100% lepsza od Pani ??? Aniołek z niej śliczny ???

- jaki słodziak OMGGGGGG KOCHAM ???

- Super słodziaki ??

- to jest najlepszy duet na całym tik toku ??