Games Clash Series 2020 - dwa razy więcej emocji i rozrywki!

2020-02-12 15:54 RW
Games Clash Series 2020 - dwa razy więcej emocji i rozrywki!
Autor: Games Clash Series 2020 Games Clash Series 2020 - dwa razy więcej emocji i rozrywki!

Zbliża się Games Clash Masters, czyli największy festiwal esportu w Gdyni. Arena gościć będzie fanów i najlepszych graczy Counter-Strike: Global Offensive z całego świata. Drużyny z całego świata mierzą się o trofeum i 100.000 dolarów. Garść najświeższych wiadomości o wydarzeniu - podrzucamy na ESKA.pl

Games Clash 2020 - odbędzie się nie jeden, a dwa turnieje w grach elektronicznych agencji Games Clash by Murator EXPO! Po sukcesie edycji 2019, które zgromadziła w Gdynia Arenie i przed ekranami transmisji tysiące widzów, organizatorzy rozwijają projekt. W tym roku oprócz Games Clash Masters w Gdyni, odbędzie się również Games Clash Arena w Gliwicach. Oba z najlepszymi drużynami CS:GO z całego świata. Oba z oprawą i emocjami na światowym poziomie. Oba z pulą 100.000$. Oba pełne porywających rozgrywek CS:GO oraz atrakcji festiwalowych dla uczestników.

E-sport - rywalizacja na wirtualnej arenie

CS:GO to jedna z najpopularniejszych gier e--sportowych w Polsce i za granicą. To tak zwana strzelanka (FPS - first person shooter). Dwie pięcioosobowe drużyny rywalizują ze sobą na przygotowanych przez producenta mapach. Turniejom esportowym zawsze towarzyszy komentarz, analiza i oprawa, często podobne do takich, które znamy ze sportów tradycyjnych. Wydarzenie rangi Games Clash to pełna emocji rozrywka - również dla tych, którzy nie śledzą esportu na co dzień.

Games Clash 2020 - DATA, NAGRODA

W tym roku po raz pierwszy turniej Games Clash Arena zawita do Gliwic! Od 6 do 7 czerwca profesjonalne drużyny dynamicznej gry CS:GO z całego świata zawalczą przed publicznością o trofeum oraz 100.000$. Wśród zaproszonych drużyn na pewno znajdą się również reprezentanci Polski. Będzie to bardzo rzadka okazja, aby kibicować swoim rodakom na żywo w międzynarodowym turnieju. Partnerem wydarzenia zostało miasto Gliwice oraz Gliwice Arena - jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Zapewni on możliwości technologiczne i organizacyjne na porywającą oprawę, dziesiątki dodatkowych atrakcji oraz dodatkowe turnieje w inne e-sportowe tytuły.

12-13 września Gdynia Arena już trzeci raz zgromadzi fanów i graczy esportu z całego świata. Historia emocjonujących starć, widowiskowej oprawy oraz nadziei na triumf polskiego CS:GO będzie miała swoją kontynuację. Profesjonalni gracze ponownie przyjadą do nadmorskiego miasta, aby konkurować o prestiżowe trofeum wielkiego finału. Poza widowiskowym turniejem esportowym na wszystkich uczestników będą czekać liczne atrakcje gamingowe, dodatkowe turnieje esportowe oraz szansa na spotkanie z gwiazdami światowego esportu. Partnerem strategicznym wydarzenia jest miasto Gdynia.

Organizatorem turniejów Games Clash Arena w Gliwicach i Games Clash Masters w Gdyni jest polska agencja esportowo-gamingowa Games Clash by Murator EXPO. Organizator wydarzeń esportowych oraz produkcji telewizyjnych, od 2018 roku zaangażowana w rozwój międzynarodowego esportu w kraju. Games Clash by Murator EXPO jest  grupy ZPR Media, jednej z największych grup medialnych w Polsce.

Najnowsze