GTA 6 - gdzie i kiedy będzie toczyła się akcja kultowej gry? Nowy przeciek ujawnia szczegóły!

2020-01-30 10:59
 GTA 6: wiemy gdzie i kiedy będzie toczyła się akcja kultowej gry!
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs GTA 6: wiemy gdzie i kiedy będzie toczyła się akcja kultowej gry!

Kultowa gra GTA powraca w wielkim stylu. Fani Grand Theft Auto wyczekują na premierę nowej części. Tym razem przeciek zdradza szczegóły miejsca i czasu akcji. Wiemy też, ilu będzie bohaterów gry.

GTA 6 to najbardziej wyczekiwana gra roku. Do sieci trafiają przecieki, które coraz więcej zdradzają o fabule najnowszej części Grand Theft Auto. Dyskusję, która podgrzała atmosferę rozpoczął Tim Neff, kaskader pracujący przy wcześniejszych projektach Rockstara. Neff umieścił fotografię z sesji zdjęciowej, która natychmiast przykuła uwagę fanów GTA. O tym co zostało ujawnione przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Gdzie i kiedy będzie toczyła się akcja GTA 6?

Zbliżamy się do rozwiązania największej zagadki 2020 roku. Coraz więcej plotek krąży wokół nowej części kultowej gry GTA. W związku z tym, postanowiliśmy wszystkie pogłoski umieścić dla Was w jednym miejscu. Okazuje się, że jeden z kaskaderów pokazał zdjęcie w swoich social mediach, które potwierdza pracę nad GTA 6. Na podstawie broni, którą widzimy na fotce, można się domyślać, że nowa część serii będzie osadzona w latach 80. ubiegłego wieku. Wiemy również, że w trakcie gry, będziemy poruszać się tylko i wyłącznie jednym graczem, czyli zupełnie inaczej jak w piątej części, kiedy mieliśmy do wyboru aż trzech bohaterów. Rockstar niestety nie ujawnił jeszcze daty premiery gry.

Najnowsze