Gala z okazji 30-lecia Polsatu - kto wystąpi na scenie? Plejada gwiazd, prowadzący, transmisja

2022-12-03 13:41
Gala 30 lat Polsatu
Autor: Materiały prasowe Polsat

Telewizja Polsat świętuje swoje 30-lecie! Z tej okazji stacja zorganizuje jubileuszową galę, podczas której usłyszymy najważniejszych polskich wykonawców. Będzie najlepszy pop, ale wystąpią także artyści rockowi. Całość wyemituje oczywiście Polsat. Najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziecie w poniższym materiale.

Już od 30 lat Polsat dostarcza Widzom rozrywkę najwyższej jakości, rzetelne informacje i największe sportowe emocje. Wiele programów i seriali stacji, na których wychowało się kilka pokoleń Polaków, na stałe wpisało się w pejzaż polskiej kultury. Jednak telewizja to nie tylko rozrywka i świetna zabawa. Polsat zawsze spieszy z pomocą potrzebującym – organizując koncerty takie jak „Gwiazdy przeciwko wojnie” w ramach programu „Solidarni z Ukrainą”, remontując domy potrzebującym w programie „Nasz Nowy Dom”, przekazując wygrane w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na szczytne cele. Od 26 lat działa również Fundacja Polsat, która pomaga chorym dzieciom i zawsze angażuje się w pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Do dziś pod opieką Fundacji Polsat jest ponad 42 tysiące dzieci. Polsat ogromną wagę przywiązuje do kwestii związanych z ekologią, jak podkreśla Zygmunt Solorz: Czystego powietrza nie da się wyprodukować ani kupić, musimy wspólnie o nie dbać. Dlatego 3 lata temu powstało Stowarzyszenie Program Czysta Polska, które stawia sobie za cel dostarczanie czystej, zielonej i taniej energii. Nie dziwi więc fakt, że tak wielu artystów od lat jest razem z Polsatem!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Lista gwiazd, które wystąpią podczas gali 30-lecia Polsatu

Jubileusz 30-lecia zostanie zwieńczony uroczystą galą 6 grudnia w Teatrze Wielkim, To będzie niezapomniany wieczór łączący pokolenia! Gala na żywo z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej będzie okazją do przypomnienia najważniejszych momentów z historii stacji i podsumowania trzech dekad działalności Polsatu. Zobaczymy i usłyszymy idoli wszystkich generacji i najpiękniejsze polskie piosenki – od Maryli Rodowicz, przez Dodę, po Ralpha Kaminskiego. W hołdzie Korze zaśpiewa Igor Herbut, a Piotr Rubik razem z chórem wykonają „Niech mówią, że to nie jest miłość”. Mamy nadzieję, że tak jak kiedyś klaskała z nim cała Polska, tym razem będzie wtórował mu cały teatr. Na scenie wystąpią również: Muniek Staszczyk, Lady Pank, Kortez, Maciej Maleńczuk, Organek, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Enej, Grzegorz Hyży. A to nie wszystkie niespodzianki tego wieczoru! Widzowie i obecni w Teatrze Wielkim goście obejrzą specjalnie przygotowane materiały o początkach stacji i jej kultowych produkcjach! Wśród prowadzących będą gwiazdy związane z Telewizją Polsat od początku i te, które dołączyły do nas niedawno m.in. Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Maciej Rock, Zygmunt Chajzer, Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Jerzy Mielewski, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski, Iza Janachowska.

Na zakończenie gali stacja ma dla widzów niezwykły prezent muzyczny - wraz z orkiestrą Andrzeja Smolika wystąpią artyści, którzy zwyciężali w „Idolu”, a dziś są wielkimi gwiazdami młodej alternatywnej sceny muzycznej w Polsce: Zalewski, Brodka. Nie zabraknie również Natalii Przybysz i Natalii Szroeder.

O dobre humory gości i widzów zadbają „dwaj sąsiedzi całkiem przypadkiem spacerujący obok siedziby Polsatu”: charyzmatyczni Robert Górski i Mikołaj Cieślak - przedstawiciele niedzielnych kultowych już wieczorów kabaretowych, bez których widzowie nie wyobrażają sobie weekendów. Jak zawsze w swoim doskonałym stylu będą plotkowali o gwiazdach i przybliżą meandry telewizji, zapewniając przy tym doskonałą dawkę humoru.

Polsat świętuje 30-lecie - transmisja z wydarzenia

Jubileuszowa Gala na żywo prosto z Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, już 6 grudnia o 20:00 na antenie Polsatu i w serwisie Polsat Go.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze