Doda - wiek, wzrost, mąż, wykształcenie, Instagram. Co warto o niej wiedzieć?

2022-05-22 11:01
Doda
Autor: East News / Piotr Molecki

Dorota Rabczewska to niezwykła wokalistka. Co pragną wiedzieć o niej fani? Dowiedzcie się na ESKA.pl! 

Doda jest niezwykłą wokalistką, która od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Artystka wciąż koncertuje, wydaje nowe utwory i zachwyca nienaganną sylwetką i urodą. Na swoi koncie ma także rolę w głośnym filmie Władysława Pasikowskiego 'Pitbull. Ostatni pies', gdzie wcieliła się w rolę Miry Wierzbickiej. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Doda i GORĄCE SCENY w teledysku Fake Love. Namiętny pocałunek i seksowny taniec!

Piosenki na Euro. Muzyczne hity kiedyś i dziś | ESKA XD - CD-ROOM #24

Doda - wiek, wzrost

Dorota Rabczewska na świat przyszła 15 lutego 1984. W 2021 roku skończyła 37 lat. Mierzy 1,69 m, chociaż wydaje się o wiele wyższa. Wszystko ze sprawą wysokich obcasów, w których często występuje.

Doda - wykształcenie

Doda studiowała na kierunku psychologia kliniczna, jednak przerwała naukę. Wcześniej przez wiele lat trenowała lekkoatletykę i osiągała w tej dziedzinie sukcesy. Uczęszczała też do Studium Wokalnego Elżbiety Zapendowskiej.

Doda - mąż

Mężem artystki od 14 kwietnia 2018 był Emil Stępień, jej wieloletni przyjaciele. 9 czerwca 2021 na swoim Instagramie Doda poinformowała, że bierze rozwód. Wcześniej związana była między innymi z Adamem Darskim z zespołu Behemot i Emilem Haidarem. Pierwszym mężem gwiazdy był Radosław Majdan.

Doda - koncerty

Doda ciągle koncertuje i wydaje nowe utwory. Jeśli chcecie się wybrać na jeden z jej koncertów regularnie śledźcie profil artystki na Instagramie i Facbooku.

Doda - Instagram 

Doda jest również bardzo aktywna na Instagramie. Zdjęcia i filmiki pięknej artystki można zobaczyć na profilu @dodaqueen. Wokalistka stara się chronić życie prywatne, jednak zdarza jej się udostępniać dawne rodzinne fotografie, zdjęcia z mężem czy wspomnienia z najpiękniejszych chwil w życiu. Kilka z nich możecie zobaczyć poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze