Eurowizja Junior

i

Autor: JP PARIENTE/SIPA/SIPA/East News

Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Od kiedy można głosować online?

2022-12-10 11:18

Eurowizja Junior 2022 już za moment. W tym roku nasz kraj reprezentuje uczestniczka The Voice Kids i laureatka Szansy na sukces 11-letnia Laura Bączkiewicz. Czy Polska może głosować na swoją reprezentantkę? Zasady głosowania podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci są już znane.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2022 - jak głosować?
  2. Eurowizja Junior 2022 - czy można na Polskę?

Eurowizja Junior 2022 - jak głosować? Zasady przedstawiamy w tym artykule. Jako że Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami, coraz więcej internautów poszukuje odpowiedzi na pytania związane z jego organizacją. Najwięcej z nich, jak co roku, dotyczy właśnie głosowania online, które ma realny wpływ na to, kto zwycięży. W tym roku Eurowizja Junior odbywa się w Erywaniu za sprawą zeszłorocznego triumfu pochodzącej z Albanii Maleny. Nasz kraj reprezentować będzie 11-letnia Laura Bączkiewicz - uczestniczka The Voice Kids i Szansy na sukces. Młoda artystka stanie do walki o zwycięstwo z utworem To The Moon, który zachwycił europejską publiczność. Zmagania uczestników konkursu tradycyjnie oceniać będą jurorzy oraz widzowie. Wyniki głosowania online stanowią aż 50%. To właśnie dzięki głosom publiczności Eurowizję Junior wygrały m.in. Roksana Węgiel i Viki Gabor. Zasady głosowania podczas Eurowizji Junior 2022 przedstawiamy poniżej.

Roksana Węgiel odrzuciła zaproszenie na Eurowizję Junior 2022! NIE zaśpiewa w Armenii

Laura Bączkiewicz o wygranej w Szansie na sukces i Eurowizji Junior

Eurowizja Junior 2022 - jak głosować?

Głosowanie Eurowizja Junior 2022 rozpoczyna się już w piątek, 9 grudnia. Aby oddać głos, należy odwiedzić stronę www.jesc.tv i obejrzeć fragmenty wszystkich występów. Po zrobieniu tego możliwe będzie wybranie trzech reprezentantów.

Po raz drugi zagłosować będzie można w dniu finału, czyli 11 grudnia. Po wszystkich występach głosowanie zostanie ponownie uruchomione na zaledwie 15 minut.

Eurowizja Junior 2022 - czy można na Polskę?

Internauci często zastanawiają się, czy mogą oddawać ważne głosy na reprezentanta swojego kraju. W przeciwieństwie do regularnej Eurowizji jest to możliwe. Polacy będą mogli zatem wesprzeć Laurę Bączkiewicz, przyznając jej swój głos.

Sonda
Będziesz głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE