Natalia Szroeder - wiek, wzrost, chłopak, wykształcenie, zarobki, rodzina, bez makijażu

i

Autor: WBF Natalia Szroeder - wiek, wzrost, chłopak, wykształcenie, zarobki, rodzina, bez makijażu

Natalia Szroeder - wiek, wzrost, partner, wykształcenie, zarobki, rodzina, bez makijażu

2022-08-18 13:55

Natalia Szroeder to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego rynku muzycznego. Wydała kilka hitowych singli, dała niezliczoną liczbę koncertów, współpracowała z największymi osobistościami polskiej sceny, a dodatkowo jest dziewczyną najbardziej wpływowego rapera w naszym kraju. Poznajcie jeszcze lepiej Natalię Szroeder.

Spis treści

  1. Natalia Szroeder - wiek
  2. Natalia Szroeder - wzrost
  3. Natalia Szroeder - chłopak, partner
  4. Natalia Szroeder - wykształcenie
  5. Natalia Szroeder - zarobki
  6. Natalia Szroeder - rodzina
  7. Natalia Szroeder - bez makijażu

Natalia Szroeder - wiek, wzrost, chłopak, wykształcenie, to cztery podstawowe kwestie, jeśli chodzi o gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Są również inne frazy, które pomogą wam jeszcze lepiej poznać i dowiedzieć się, kim jest Natalia Szroeder. Zarobki, rodzina, bez makijażu, to kolejne trzy słowa, które chętnie wpisują internauci w przeglądarkę internetową, jeśli szukają informacji na temat artystki. Postać młodej wokalistki wzbudza zainteresowanie ze względu na działalność muzyczną, ale również na życie prywatne. Natalia Szroeder to partnerka Kuby Grabowskiego. O tym, że Quebonafide i Natalia Szroeder są parą dowiedzieliśmy się po raz pierwszy za sprawą relacji na InstaStories. Było to w czerwcu 2018 roku.

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Natalia Szroeder - wiek

Natalia Szroeder urodziła się 20 kwietnia 1995 roku. Wokalistka swoją karierę zaczynała w 2011 roku, ale pierwszy profesjonalny singiel wydała rok później. Mowa o singlu Jane. Natalia Szroeder w 2022 obchodziła 27. urodziny.

Natalia Szroeder - wzrost

Ile wzrostu ma Natalia Szroeder? Nie jest to najwyższa wokalistka na muzycznym rynku. Mierzy 165 centymetrów wzrostu. W małym ciele wielki głos!

Natalia Szroeder - chłopak, partner

Natalia Szroeder od lat jest obserwowana przez osoby, które uwielbiają śledzić prywatne życie gwiazd. W przeszłości mówiło się, że artystka jest w związku z Liberem. W 2016 roku podejrzewano, że wokalistka dzieli życie z aktorem, Adamem Fidusiewiczem. Zarówno w przypadku Libera, jak i popularnego aktora, doniesienia nigdy nie zostały potwierdzone. Prawdziwą informacją jest to, że partnerem Natalii Szroeder jest Quebonafide. Para jest w związku od 2018 roku.

Natalia Szroeder bez tajemnic

Pytanie 1 z 7
Skąd pochodzi Natalia Szroeder?

Natalia Szroeder - wykształcenie

Jakie wykształcenie ma artystka? Natalia Szroeder pisała maturę w 2014 roku. Opowiadała, że najbardziej stresuje się matematyką, która od zawsze była jej udręką i zmorą. Liczby śniły jej się po nocach. Obiecała wówczas, że wybierze się na studia w Łodzi. Chciała wybrać kierunek ścisły tzn. chemię, biologię, a nawet medycynę. Natalia Szroeder nigdy nie ujawniła, czy wybrała się na uczelnię.

Natalia Szroeder - zarobki

Ile zarabia Natalia Szroeder? Młoda wokalistka nigdy nie ujawniała dokładnej kwoty. Wszystko zależy od kontraktu, jaki podpisała z wytwórnią, a także ewentualnym kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych. Artystka była również prowadzącą muzyczny program The Four - Bitwa o sławę.

Natalia Szroeder - rodzina

Rodzina Natalii Szroeder jest bardzo liczna. Jak mają na imię najbliżsi artystki? Mama Natalii, to Joanna, a ojciec wokalistki to Jaromir. Gwiazda polskiej sceny ma również trójkę rodzeństwa: siostrę Marcelinę i braci Stanisława oraz Melchiora.

Natalia Szroeder - bez makijażu

Jak wygląda Natalia Szroeder bez makijażu? Artystka chętnie publikuje takie zdjęcia w mediach społecznościowych. Oto kilka z nich: