Friz z ekipą przejmuje YouTube. Ten numer wyświetlono już ponad 2 miliony razy!

2020-02-13 11:57
Friz z ekipą przejmują YouTube. Ich numer wyświetlono już ponad 2 miliony razy!
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=Pc0CxmFlabw Friz z ekipą przejmują YouTube. Ich numer wyświetlono już ponad 2 miliony razy!

Friz wraz z ekipą z WIP BROS postanowili... przejąć YouTube. 12 lutego na swoim kanale youtuber opublikował aż dwa filmy. Jeden z nich pokazuje jak powstawał trapowy numer, a dwie godziny później... mogliśmy go już usłyszeć w całości. Sprawdźcie na ESKA.pl, jak Friz ze swoimi ziomkami przejmują najpopularniejszą platformę wideo na świecie.

Przypomnijmy, że Friz to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Na swoim kanale ma niespełna 4 miliony subskrypcji, oraz prawie 2 miliony obserwujących na Instagramie. Influencer w 2019 roku zaczął prowadzić daily vlog, który ma zakończyć się najprawdopodobniej 9 marca 2020 roku. Później Karol ma w planach emitować 3 odcinki w tygodniu. O jego planach na przyszłość pisaliśmy już na ESKA.pl. Friz postanowił sprawdzić się także w branży muzycznej. O czym jest piosenka, którą Friz nagrał wspólnie ze swoją ekipą? 

FRIZ i WIP BROS stworzyli piosenkę! To hit internetu!

EKIPA i WIP BROS stworzyli trapowy kawałek, w którym występuje Friz, Patec, Mini Majk, Tromba, Wojtek, Adam i Piotrek. Obydwie ekipy połączyły siły i sprawiły, że fani oszaleli ze szczęścia, kiedy to otrzymali powiadomienie, że na kanale Friza udostępniono drugi film tego samego dnia. Przejmujemy jutuby to numer utrzymany w stylu trap i opowiada o tym, że i Ekipa Friza i WIP BROSi zaczynali od zera, a teraz mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Kawałek podbija internet, a fani są zachwyceni produkcją chłopaków.

Najnowsze