Friz zdradza, jakie jest jego największe marzenie? Nowe fakty o życiu lubianego youtubera

2020-01-24 12:04
Friz inwestuje w kryptowaluty? Nowe fakty o życiu lubianego youtubera
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=9cfELNebnVY Friz inwestuje w kryptowaluty? Nowe fakty o życiu lubianego youtubera

Friz to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Ten 23-letni chłopak na swoim koncie ma ponad 100 milionów wyświetleń miesięcznie. Okazuje się, że Karol ma bardzo dobrych doradców i sam potrafi również zarządzać swoimi pieniędzmi. Poczynił już pierwsze inwestycje. Jakie konkretnie? Czy Friz inwestuje w kryptowaluty? Jakie jest jego największe marzenie? Sprawdzamy to dla Was na ESKA.pl.

Karol Wiśniewski w tym roku będzie kończył z codziennymi vlogami, które robi od prawie roku. W związku z tym, youtuber będzie miał ogromną ilość czasu na tworzenie nowego kontentu i będzie miał również chwile oddechu dla siebie. W związku z tym Friz w jednym z wywiadów zdradził co będzie robił, gdy skończy robić daily i w jaki sposób ulokuje zarobione pieniądze. Jesteście ciekawi jakie Karol ma plany na przyszłość? Piszemy o tym dla Was na ESKA.pl.

Friz inwestuje w kryptowaluty?

Friz był gościem Filipa Nowobilskiego, który jest gospodarzem kanału Duży w maluchu. Karol Wiśniewski zdradził, że bardzo się cieszy z tego, że ma wokół siebie przyjaciół. Youtuber jest świadomy tego, że pieniądze nie są najważniejsze w życiu i prawdziwej przyjaźni się nie kupi. Friz postanowił zainwestować. W programie Duży w maluchu powiedział, że poczynił już pierwszego kroki do biznesu, między innymi ulokował część zarobionych pieniędzy w kryptowalutach. Youtuber inwestuje w swoją przyszłość, ponieważ chce spokojnie żyć na emeryturze.

Największe marzenie Friza!

Friz w programie Duży w maluchu zdradził również, że jest w trakcie spełnienia jednego ze swoich największych marzeń. Oprócz podróży po świecie i poznawania nowych kultur, Karol chce niebawem kupić sobie najnowsze Lamborgini.

Najnowsze