Friz kończy z codziennymi vlogami! Kiedy ostatni odcinek daily na kanale Friza? Jak często będą pojawiać się filmy?

2019-12-23 10:39
Friz kończy z codziennymi vlogami! Kiedy ostatni odcinek daily na kanale Friza? Jak często będą pojawiać się filmy?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=YbLK1-kQ-I0 Friz kończy z codziennymi vlogami! Kiedy ostatni odcinek daily na kanale Friza? Jak często będą pojawiać się filmy?

Friz to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Na swoim kanale miesięcznie generuje ponad 80 milionów wyświetleń. Jego kanał subskrybuje ponad 3 miliony osób. Okazuje się, że 23-latek postanowił skończyć z codziennymi vlogami. Kiedy Karol Wiśniewski kończy z daily? Jak często będą pojawiać się filmy na jego kanale?

Friz to pseudonim youtubera z Krakowa, który naprawdę nazywa się Karol Wiśniewski. 23-latek w 2019 roku rozpoczął tworzenie tak zwanych daily, czyli codziennych vlogów ze swojego życia, oraz domowników. Chłopak przeprowadził się z przyjaciółmi do luksusowej willi pod Krakowem i wspólnie z nimi tworzy kontent na swój kanał. Okazuje się, że Friz już nie będzie codziennie dodawał filmów na swój kanał. Dlaczego tak się stało? Co dalej z Ekipą Friza?

Friz kończy z codziennymi vlogami! 

19 marca 2019 roku Friz rozpoczął nagrywanie filmów codziennie. To pierwszy raz w historii polskiego YouTube, żeby influencer dzielił się swoim życiem z widzami codziennie. Projekt daily nazwał Ekipa i wspólnie ze swoimi przyjaciółmi: Wujkiem Łukaszem, Mixerem, Murcix, Trombą, Poczciwych Krzychem, Kasią, Mini Majkiem i swoją dziewczyną Wersow pokazują, jak można fajnie spędzić czas w swoim gronie. Na kanale pojawiają się różnego typu wyzwania i zadania, ale również i ważne wydarzenia z życia Ekipy.

Kiedy ostatni odcinek daily na kanale Friza?

Okazuje się, że Friz rezygnuje z codziennego dodawania vlogów. Ostatni codzienny vlog zostanie wyemitowany najprawdopodobniej 19 marca 2020 roku, rok po tym jak Friz rozpoczął nagrywanie daily. Youtuber zapowiedział również, że gdy skończy daily vlogi, będzie dodawał filmy 3 razy w tygodniu. O swoich planach Friz wielokrotnie informował w publikowanych filmach.

Friz - od zera do milionera

Karol Wiśniewski swoją przygodę z Youtubem rozpoczął kilka lat temu. Najpierw zajmował się streamowaniem gier, później pokazywał jak grać w Pokemon GO i tworzył różnego typu bitwy z influencerami. Jego kanał w ciągu ostatnich dwóch lat rozrósł się do ponad 3 milionów subskrypcji. Ale to nie jedyny milion na koncie Friza. 23-latek ma prawie 2 miliony obserwujących w serwisie Instagram.

Najnowsze