Friz wyjeżdża z Polski. Czy Youtuber będzie nagrywał teledyski na rajskich plażach?

2021-03-19 14:51
Friz znowu wyjeżdża z Polski. Czy Youtuber będzie nagrywał teledyski na rajskich plażach?
Autor: Kadr z filmu NIE WIERZĘ, ŻE ZROBILI TO NA MOJE URODZINY! z kanału Karol Friz Wiśniewski Friz znowu wyjeżdża z Polski. Czy Youtuber będzie nagrywał teledyski na rajskich plażach?

Karol Friz Wiśniewski po raz kolejny opuszcza nasz kraj. Tym razem Youtuber zapowiedział, że wyjeżdża wraz ze swoją ukochaną dziewczyną Wersow. Czy będą nagrywali teledyski na rajskich plażach? A może to tylko kilkudniowy odpoczynek?

Karol Wiśniewski ostatnio nie schodzi z pierwszych stron serwisów rozrywkowych. Po tym jak debiutancki singiel wygenerował 5 milionów w jeden dzień i więcej wyświetleń niż najnowszy utwór od Ava Max, przyszedł czas na Roast Friza. W czerwcu również do fanów trafi pierwszy krążek EKIPY - Sezon 3. Youtuber zaangażował się także w pracę nad holdingiem EKIPA S.A i uczestniczy w tworzeniu teledysków do utworów, które niebawem zobaczymy na kanale EKIPA. Jednak ostatnio w relacji na Instagramie poinformował, że znowu wyjeżdża za granicę. Kiedy i z kim Friz jedzie? Co tam się robił? Sprawdziliśmy to!

Friz ujawnił, ile wydał na Zanzibarze i w Dubaju. Kwota zwala z nóg!

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

Friz znowu wylatuje z Polski! Gdzie i po co?

Po ogromnym sukcesie debiutanckiego singla, który wygenerował 20 milionów wyświetleń w ciągu tygodnia (stan na 19.03.2021), Karol poinformował swoich fanów za pomocą relacji w serwisie Instagram, że po raz kolejny opuszcza nasz kraj. Tym razem Youtuber wraz ze swoją dziewczyną Wersow, wyjeżdża na Malediwy. Jak powiedział do swoich fanów, czeka ich wypoczynek na rajskich plażach. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze