Ekipa Friza wydała piosenkę

i

Autor: Youtube.com/EKIPA

Ekipa Friza ma już więcej wyświetleń niż Ava Max! Spektakularny sukces piosenki

2021-03-18 12:38

Ekipa Friza odnosi spektakularne sukcesy w mediach społecznościowych. Członkowie słynnej ekipy stali się najpopularniejszymi influencerami w Polsce. Teraz postanowili wydać piosenkę, która jest zapowiedzią ich nadchodzącej płyty. Odnosi ona ogromne sukcesy, ponieważ zaledwie kilka dni po premierze zdobyła już 18 milionów wyświetleń na YouTube. To więcej niż ostatni teledysk Avy Max do piosenki My Head & My Heart!

Ekipa Friza wydała swoją piosenkę zaledwie kilka dni temu, a już osiągnęła sukces, którego mogłyby pozazdrościć nawet największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 8 marca ukazał się singiel pod tytułem 3KIPA. Piosenka jest zapowiedzią płyty, która ma nazywać się SEZON 3. Muzyka ma towarzyszyć ich reality show, który można oglądać na YouTube. Teledysk do debiutanckiego utworu Ekipy Friza dobił już do 18 milionów wyświetleń. Wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych dni na liczniku pojawi się 20 milionów. Rezultat nie powinien dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę ogromną popularność członków Ekipy. Dodatkowo piosenka utrzymana jest w rytmach popowo-trapowych, a więc podoba się młodzieży. Sam teledysk także jest przyjemny. Można w nim zobaczyć niezwykłe krajobrazy. Ekipa w celu nakręcenia go poleciała aż do Dubaju.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 12.03.2021

Ekipa Friza - głosuj w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA

Popularni influencerzy z Karolem Wiśniewskim na czele już wkrótce mogą wybrzmieć także w naszym notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA. Popularność teledysku sprawiła, że piosenka znalazła się na liście propozycji do najnowszego notowania. Głos można oddać tutaj. Czy Friz podbije polskie radia? Odpowiedź na to pytania już w piątek 19 marca. Nie przegapcie najnowszego notowania!

Sonda
Friz - czy czekasz na jego płytę?

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. 3KIPA to nie jest ich pierwsza piosenka. Wcześniej nagrali już między innymi utwór Przejmujemy Jutuby we współpracy z WIP BROS.