Członkini GenZie założyła własny kanał na YouTube! Czy uda jej się z solową karierą?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: WRÓCIŁAM DO SZKOŁY NA 24h!!! / Fausti Członkini GenZie założyła własny kanał na YouTube! Czy uda jej się z solową karierą?

Członkini GenZie założyła własny kanał na YouTube! Czy uda jej się z solową karierą?

2022-10-05 13:11

Faustyna Fugińska zyskała na popularności dzięki wygranej w programie Twoje 5 minut wraz z Bartkiem Kubickim i Hanną Puchalską. Program ten był dziełem Friza, a zwycięzcy dostali ogromną szansę, dzięki której obecnie są jedną z największych grup na polskim YouTube. Teraz jedna z nich postanowiła otworzyć własny kanał!

GenZie bardzo często muszą się mierzyć z porównaniami do Ekipy, jest to jednak równoznaczne z tym, że odnoszą ogromny sukces. Na swoim koncie zebrali prawie milion subskrypcji, a działają razem dopiero od dziesięciu miesięcy. W tak krótkim czasie jest to naprawdę imponującym wynikiem. Pytaniem jest, czy podejmując się działania solowego, również pójdzie im tak dobrze? Faustyna w programie zachwyciła widzów oraz jurorów swoją charyzmą, co zdecydowanie pomoże jej w prowadzeniu kanału.

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Faustyna z GenZie - na jej kanał wleciał pierwszy film

Faustyna założyła swój własny kanał na YouTube, na który 4 października wleciał pierwszy film! Influencerkę można tam znaleźć pod nazwą ,,Fausti''. Jej pierwszy film, czyli WRÓCIŁAM DO SZKOŁY NA 24h!!!, w którym postanowiła zostać uczennicą na jeden dzień, zrobił prawdziwą furorę. W ciągu 15 godzin po publikacji miał prawie 300 tys. wyświetleń, a członkini GenZie mogła się cieszyć około 130 tys. subskrybentów. Jest to niesamowity wynik i zdecydowanie może wróżyć o jej przyszłym sukcesie.

ZOBACZ TAKŻE: Friz i członkowie Genzie oszukani! W tle tysiące, których potrzebowali

Sonda
Czy zamierzasz oglądać filmy Faustyny?

Faustyna z GenZie - wsparcie grupy

Relacje w GenZie wyglądają na naprawdę dobre. Grupa wydaje się bardzo zgrana, co wpływa na pozytywny odbiór od ich widzów. Faustyna mogła liczyć na wsparcie od teamu również teraz, gdy otworzyła swój kanał. Prawie każdy z nich udostępnił na swoich social mediach informację na ten temat, co niewątpliwie pomogło jej zdobyć większą ilość widzów. Jak na razie wygląda na to, że kanał Faustyny będzie się rozwijał w zawrotnym tempie, a ona sama wykorzysta jak najlepiej szansę, którą dostała i zrobi naprawdę dobrą robotę, jeśli chodzi o jej solową karierę.