Friz i członkowie Genzie oszukani! W tle tysiące, których potrzebowali

2022-10-03 17:28
Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!
Autor: screen z filmu na YouTube: WIELKI WYŚCIG O 100.000 ZŁ! (ODC 1/5) / Karol Friz Wiśniewski Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Tego nikt się nie spodziewał! Friz i członkowie projektu Genzie zostali oszukani. Za pośrednictwem Twittera najpopularniejszy youtuber w Polsce przyznał, że padł ofiarą internetowego oszusta, który chciał wygrać pieniądze kosztem młodych twórców. Ich radość była przedwczesna. Mowa o tysiącach subskrypcji!

Projekt Genzie jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych na polskim YouTubie. Nie powinno to nikogo dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że jego założycielem jest Friz. Najpopularniejszy polski youtuber stworzył Genzie na podobieństwo Ekipy, której członkowie, w tym Wersow czy Mini Majk, w ekspresowym tempie wyrośli na liderów wśród internatowych twórców. Przez niewiele ponad rok od założenia kanału uczestnikom projektu udało się zebrać publiczność liczoną w setkach tysięcy, która z niecierpliwością wyczekuje premier kolejnych materiałów. Jak to jednak bywa w przypadku tak dużych przedsięwzięć, zdecydowana większość filmów zamieszczanych na kanale Genzie pojawia się z opóźnieniem. Friz, który jest bardzo aktywny na Twitterze, zażartował nawet, że w sieci powinny być dostępne typowania, czy danego dnia Genzie spóźnią się z odcinkiem czy też nie. Na odpowiedź ze strony jednej z firm zajmujących się takimi aktywnościami nie trzeba było długo czekać. Oprócz zaproponowanego przez Karola challenge'u pojawiły się też inne - między innymi ten zakładający, że do 7 października kanał Genzie przekroczy barierę miliona subskrypcji. Tak też się stało! Szybko jednak wyszło na jaw, że Friz i członkowie Genzie zostali, jak określił sam twórca, strollowani.

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Natsu o nowym projekcie, hejcie i związku z Dubielem

Friz i Genzie oszukani

To musiał być dla nich mega cios. Gdy członkowie Genzie odkryli, że ich kanał wbił milion, nie kryli swojej radości. W ich mediach społecznościowych pojawiły się liczne relacje z podziękowaniami w stronę fanów, którzy oglądają publikowane przez nich treści. Szybko jednak wyszło na jaw, że przekroczenie miliona subskrypcji było efektem oszustwa jednego z internautów. Chcący wygrać typowanie użytkownik wykupił subskrypcje, które zostały już usunięte przez platformę YouTube.

Ej dobra przeanalizowaliśmy statsy genzie i ktoś dokupił suby genzie, żeby na betclicku zakład wygrać o to kiedy wbiją milion. Betclick nie dajcie mu hajsu bo to oszustwo. Jeszcze nas strollował bo myśleliśmy ze już MLN :( Yt już usunął te suby, i kanal dalej nie ma miliona - napisał Friz (pisownia oryginalna).

Oznacza to, że Genzie wciąż nie mogą pochwalić się magicznym milionem. Do osiągnięcia pełni szczęścia brakuje im już tylko kilku tysięcy!

Sonda
Czy oglądasz filmy Genzie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze