Friz szybko roztrwonił pieniądze z komunii. Ujawnił, co sobie kupił!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Ostatnie wakacje we dwoje... / Karol Friz Wiśniewski Friz szybko roztrwonił pieniądze z komunii. Ujawnił, co sobie kupił!

EKIPA

Friz szybko roztrwonił pieniądze z komunii. Ujawnił, co sobie kupił!

2023-05-29 14:42

Historie i opowieści z życia Friza cieszą się zawsze dużą popularnością w internecie. Jego wierni fani są zawsze gotowi na jakąś ciekawostkę, o której jeszcze nie wiedzą. Właśnie poznali fun-fact związany z komunią świętą swojego ulubionego twórcy. Na co wydał pieniądze, które otrzymał od rodziny? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Friz - pieniądze z komunii

Friz uwielbia zaskakiwać swoich fanów, co robi systematycznie od kilku lat. Choć, tylko w tym roku było już kilka dużych i niespodziewanych akcji oraz sytuacji. Na początku 2023 uruchomił kolejny produkt spożywczy, finaliści Twoje 5 Minut 2 zostali członkami jego teamu, niedługo później wspólnie z Wersow ogłosił, że będzie ojcem. Niedawno też postanowił zmienić sposób komunikowania z fanami. Friz publikuje treści za opłatą, co wśród wielu jego widzów wywołało zdziwienie. Karol Wiśniewski zaskakuje swoimi czynami, ale również słowami dzieląc się ciekawostkami ze swojego życia. Właśnie opowiedział o zabawnym wspomnieniu związanym z komuniami. Okazało się, że Youtuber dostał kilkanaście lat temu sporo pieniędzy, które mógł wydać, na co chciał! Na pewno nie zapytał swoich rodziców o to "gdzie jest kasa z komunii".

Ile zarabia Friz 2023? GIGANTYCZNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Friz kiedyś i dziś

Friz - pieniądze z komunii

W sieci dużą popularnością cieszy się nagranie, na którym Friz ujawnia, na co wydał pieniądze z komunii. Oryginalne wideo pochodzi z jego InstaStories i powiedział w nim, że nie miał za dużo prezentów typu rower, czy telefon, tylko po prostu pieniądze. Jego fani szybko podłapali temat i zaczęli chwalić się, że otrzymali crossa, najnowszy model smartfona, czy chociażby hulajnogę elektryczną. A co postanowił kupić sobie kilkuletni Friz?

Wydałem ją na krótkofalówkę, nie wiem czy nie na rower, crossa. Takie miałem wydatki, jak miałem komunię.