Friz skoczył ze spadochronem

i

Autor: Daniel Szura; Instagram.com/frizoluszek (screen) Friz skoczył ze spadochronem

Friz skoczył ze spadochronem. Nagrał film z ogromnej wysokości

2022-06-27 14:35

Friz znany jest z szalonych pomysłów. Wiadomo też, że lubi sporty ekstremalne, a więc pomysł skoczenia ze spadochronem nie powinien już dziwić jego fanów. Jednak będąc wysoko w powietrzu, Karol postanowił wyciągnąć smartfona i nagrać relację na Instagrama. To nagranie trzeba zobaczyć. Widok robi wrażenie!

Friz po raz kolejny zaskoczył fanów. Karol Wiśniewski słynie z odważnych i niespodziewanych pomysłów. Tym razem nie chodzi jednak o niezapowiedziany film, teledysk czy gadżet. Na jego koncie na Instagramie pojawił się krótki filmik, na którym widzimy Karola w wyjątkowej sytuacji. Na nagraniu widzimy, jak Friz jest... w powietrzu! To dlaczego, że popularny influencer postanowił nagrać relację ze swojego skoku na spadochronie. Nie poprosił on jednak kogoś innego o nagranie skoku. Sam wyjął telefon i nagrał się z ręki!ZOBACZ TAKŻE: Friz na stronie dla dorosłych. Internauci wygrzebali filmik z przeszłości!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz na nagraniu z nieba

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Karol Wiśniewski skakał ze spadochronem. Uprawianie sportów ekstremalnych to jego hobby. W niedzielę 26 czerwca mało kto się mógł spodziewać, że na Instagramie influencera znajdą nagranie z nieba. Fani szybko zaczęli udostępniać ten filmik. Można go zobaczyć poniżej:

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

ZOBACZ TAKŻE: Friz ogłosił, że jest zmęczony. Zrobi sobie przerwę!

Skoro Friz odważył się na skok, może powinien pomyśleć o wstąpieniu do armii?

Albert z Radia ESKA może mu w tym pomóc. Posłuchajcie :)

Listen to "Poligon" on Spreaker.