Friz ogłosił, że jest zmęczony. Zrobi sobie przerwę!

2022-07-02 16:14
Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum
Autor: Daniel Szura Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum

Friz zdradził coś, co zaniepokoiło jego fanów. Karol Wiśniewski za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych lubi dzielić się swoim życiem i swoimi przemyśleniami. Ostatnio napisał, że planuje przerwę! Powodem ma być zmęczenie. Czego ma dość słynny polski influencer? Powód może być zaskoczeniem!

Friz jest otwarty dla swoich fanów i jest z nimi bardzo szczery. To z tego powodu często dzieli się z nimi swoimi decyzjami czy planami. Niejednokrotnie informował ich o gorszych chwilach czy wątpliwościach. Teraz na jego koncie na Twitterze pojawił się nowy wpis, który zmartwił niektórych fanów. Okazuje się, że Karol jest zmęczony pracą nad nowymi filmami i potrzebuje chociaż kilka dni wytchnienia. - Ogłaszam sobie 2 tygodnie wolnego od komputera i premiera bo mi czacha paruje od montażu teledysku i filmu już - czytamy na jego profilu w popularnej aplikacji. Pod wpisem Wiśniewskiego pojawiły się komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: Friz w MOCNYCH słowach napisał, co sądzi o Mr. Polska. Internauci poparli jego zdanie

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz robi krótką przerwę. Komentarze

Internauci odpowiedzieli Frizowi na wpis, w którym żalił się na zmęczenie. - Chociaż jesteś szczery. Swoje zarobiłeś - napisał Gienek. - Miłego odpoczynku - napisał inny Twitterowicz. Jak widać, fani doceniają jego ciężką pracę i rozumieją jego zmęczenie.

ZOBACZ TAKŻE: Friz na stronie dla dorosłych. Internauci wygrzebali filmik z przeszłości!

Sonda
Friz najlepszym Youtuberem w Polsce?

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze