Friz na stronie dla dorosłych! Internauci wygrzebali filmik z przeszłości!

i

Autor: screeny z filmów na YouTube: TA IMPREZA WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI!!! / https://www.youtube.com/channel/UCwBtP6NDQtsP5YBa4vuZqHA / FRIZ ogląda BRAZZERS Friz na stronie dla dorosłych! Internauci wygrzebali filmik z przeszłości!

Friz na stronie dla dorosłych. Internauci wygrzebali filmik z przeszłości!

2022-04-13 13:32

Pełny chęci do życia, uśmiechu i dystansu do swojej osoby - Karol Wiśniewski osiąga sukcesy, a mimo to potrafi z siebie żartować. Najlepszym dowodem jest filmik, który wygrzebali internauci. W trzy dni zebrał ponad 840 tysięcy wyświetleń i niewątpliwie ta liczba będzie jeszcze większa. Przekonajcie się, jakim zgrywusem był kiedyś jeden z najbogatszych Polaków młodego pokolenia!

Spis treści

  1. Friz na stronie dla dorosłych - wideo
  2. Jeszcze lepszym zgrywusem od Friza jest Albert z ESKI.
  3. Posłuchajcie podcastów z najnowszymi odcinkami jego WKRĘTARKI. Gwarantujemy, że zrobią Wam dzień :)

Friz na stronie dla dorosłych, co ujawniło jedno z nagrań, które ponownie robi furorę w internecie. Internauci żartują z tego, a jednocześnie piszą, że młody twórca nie ma się czego wstydzić. Wideo dostępne jest w kilku kopiach, a ta najpopularniejsza ma ponad 840 tysięcy wyświetleń i ponad 1800 komentarzy. Co dokładniej na nim widzimy? Karol Wiśniewski swoją karierę rozpoczął bez żadnego wsparcia. Jeszcze cztery lata temu, jak każdy nastolatek, mnóstwo godzin spędzał grając w gry komputerowe. Prowadził przy tym transmisje na żywo, streamując i rozmawiając jednocześnie ze znajomymi z serwera. Obecnie jest jednym z najbogatszych Polaków. Ostatnio poznaliśmy zarobki Friza, które naprawdę mogą robić wrażenie. 

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

Sezon na dwa kółka w Radiu ESKA

Friz na stronie dla dorosłych - wideo

Karol Friz Wiśniewski spędzał sporo czasu przed komputerem, ale z pewnością nie żałuje tego czasu. Wręcz przeciwnie, to właśnie granie na komputerze pozwoliło mu rozwinąć skrzydła i stać się prawie najpopularniejszym Youtuberem w Polsce. Zapewne nigdy nie przypuszczał, że osiągnie taki sukces, dlatego czasami żartował sobie w kontrowersyjny sposób. Teraz internauci przypomnieli wideo, na którym Friz gra w Minecrafta na serwerze hardcore. W pewnym momencie powiadomił kolegów, z którymi prowadził rozgrywkę, że na chwilę musi wyciszyć mikrofon, ponieważ idzie po wodę do picia. Wiedział, że wszystko jest nagrywane i emitowane, dlatego zażartował, iż wchodzi na stronę internetową dla dorosłych. Zobaczcie sami hitowy filmik:

Sonda
Kogo z Ekipy Friza lubisz najbardziej?

Friz jest obecnie jednym z najbogatszych Polaków. W grudniu 2021 pisaliśmy, że Ekipa Friza została wyceniona na ogromną kwotę, a wszystko to za sprawą działalności na wielu płaszczyznach. Ekipa zaskoczyła wydając debiutancki album z megahitami, wprawiła wszystkich w zakupowe szaleństwo sprzedając lody, napoje i zeszyty, ubrania z kolekcji Ekipatonosi, a co więcej przygotowała się do wejścia na giełdę. 2022 rok też będzie mocny. Ekipa już wypuściła pączki, a w planach jest produkcja gier wideo i serialu animowanego. W tym celu rozwijane jest studio animacji filmów Pigeon Studios. Wiśniewski obiecał w wideo poniżej, że lada chwila filmików będzie jeszcze więcej.

Jeszcze lepszym zgrywusem od Friza jest Albert z ESKI.

Posłuchajcie podcastów z najnowszymi odcinkami jego WKRĘTARKI. Gwarantujemy, że zrobią Wam dzień :)

Listen to "Oferta" on Spreaker.