Friz skoczył z samolotu! "Czułem się jak boss"

2021-10-04 16:01
Friz
Autor: Daniel Szura

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Ostatnio pochwalił się, że udało mu się skoczyć z samolotu! Zdradził, co czuł w tym momencie.

Friz skoczył z samolotu! "Czułem się jak boss". Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - pochwalił się nowym doświadczeniem. Okazuje się, że młody milioner postanowił skoczyć z samolotu i to w wyjątkowym stylu. - Wyskoczyłem dziś z samolotu saltem w tył, czuje się jak bosssss - pisze na swoim profilu na Twitterze o nazwie @FRIZtoja Karol Wiśniewski. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Friz decyduje się na taki krok. Dla jego fanów nie jest nowością, że uwielbia ekstremalne wyzwania!

Friz kiedyś i dziś

Friz stworzył reality show

Kilka dni temu pisaliśmy o innym nowym osiągnięciu Karola Wiśniewskiego. Popularny influencer postanowił stworzyć internetowy program typu talent show o nazwie Twoje 5 minut. Poszukuje w nim nowych gwiazd polskiego internetu. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze