Friz

i

Autor: Daniel Szura

Friz OKRADZIONY! YouTuber nie szczędził ostrych słów na złodzieja

2021-09-14 12:07

Friz to jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. Ma to także swoje słabe strony, ponieważ ostatnio Friz poinformował, że został... okradziony! Na złodzieja nie szczędził słów. Co ukradziono liderowi słynnej ekipy gwiazd internetu?

Friz to gwiazda internetu. Wydawać by się mogło, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Okazuje się jednak, że ma to też swoje ciemne strony. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo tak nazywa się w rzeczywistości - poinformował, że został okradziony. Zrobił to za pośrednictwem Twittera. Nie szczędził swój na złodzieja i życzył mu, aby karma do niego wróciła - Ktoś mi ukradł 92 kilowy agregat zewnętrzny do klimatyzacji, oby mu przepuklina kiedyś wyszła - napisał na Twitterze Friz. Internauci szybko zareagowali na tę sytuację. Tweeta skomentował między innymi Sylwester Wardęga, który napisał: "słabo jak ktoś kradnie no nie? też nie lubię". Niektórzy odebrali to jako "szpilę" dla Friza. Czyżby influencerzy mieli konflikt?

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Sonda
Team X czy Ekipa Friza - którą grupą lubicie bardziej?