Friz poszukuje nowych influencerów w programie Twoje 5 minut. Takiego show jeszcze nie było!

2021-09-28 15:44
Friz
Autor: Youtube.com/ Karol Friz Wiśniewski

Ekipa Friza powróciła z nowym projektem, który już cieszy się zainteresowaniem. Niedawno wypuścili własną serię produktów spożywczych i akcesoriów szkolnych, a teraz postanowili zrobić własny... talent show! Program nosi nazwę Twoje 5 minut. Poszukiwani w nim są nowe gwiazdy internetu. Gdzie oglądać show?

Friz poszukuje nowych influencerów w programie Twoje 5 minut. Takiego show jeszcze nie było! Ekipa Friza zawsze ma pomysł na to, aby być na topie. Grupa influencerów od jakiegoś czasu oferuje wiele atrakcji, które przyciągają nowych odbiorców. Jeszcze niedawno w Polsce zapanował szał na słynne już Lody Ekipa XL, które cieszyły się takim zainteresowaniem, że trudno było znaleźć je w sklepach. Później pojawiły się także przybory szkolne oraz debiutancka płyta pod tytułem Sezon 3. To jednak nie koniec! Teraz przyszedł czas na talent show, w którym Friz i jego przyjaciele poszukują nowych influencerów. Do programu Twoje 5 minut zgłosiły się osoby, które marzą o tym, aby zostać gwiazdami internetu. Muszą wykonywać zadania i oceniani są przez jurorów, którymi są właśnie członkowie Ekipy Friza. Gdzie oglądać show?

Friz kiedyś i dziś

Twoje 5 minut - gdzie oglądać?

Gdzie można obejrzeć odcinki nowego show Ekipy Friza? Odpowiedź jest prosta - na oficjalnym kanale Friza! Jest to kolejny projekt, który ma wzmocnić ich pozycję na YouTube. Do tej pory udostępniono zaledwie jeden odcinek programu, ale już wkrótce pojawią się kolejne.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze