Friz przelał Sarusi55 DUŻO pieniędzy! Ten piękny gest poruszy największych twardzieli!

2022-08-06 10:29
Friz przelał Sarusi55 DUŻO pieniędzy! Ten piękny gest poruszy największych twardzieli!
Autor: screen z filmu na YouTube: TA IMPREZA SKOŃCZYŁA SIĘ BEZ NICZEGO W JACUZZI !!! / Karol Friz Wiśniewski / screen z filmu na TikToku: https://www.tiktok.com/sarusia55 Friz przelał Sarusi55 DUŻO pieniędzy! Ten piękny gest poruszy największych twardzieli!

Sarusia55, która zasłynęła w internecie za sprawą swojej relacji z wizyty w Stegnie otrzymała od Friza pokaźną sumę pieniędzy. Autorka viralu związanego ze Stegną poprosiła twórcę o uznanie jej praw autorskich. Tego Karol Wiśniewski nie mógł zrobić, ponieważ nie doszło do ich złamania. Całą akcję potraktował jednak inaczej i uznał, że za inspirację należy się Pani Iwonie gratyfikacja. Ile z Przemkiem Pro przelał na jej konto? Poznajcie szczegóły już tera.

Spis treści

  1. Friz - pieniądze dla Sarusi55

Friz przelał Sarusi55 dużo pieniędzy, co nie powinno nikogo dziwić! Karol Wiśniewski już wielokrotnie pokazywał swoje dobre serce i to, że nie ma problemu z przyznawaniem się do błędu. Pamiętamy, jak Friz przekazał pieniądze dla powodzian, którzy w jednej chwili potracili majątek z całego życia. W przeszłości wyłożył fundusze na zakup sprzętu strażackiego, a ostatnio chciał oddać fanom kasę za wykonanie ciekawego wyzwania. Pomimo ogromnego majątku wciąż jest sobą, co udowadnia na filmikach i właśnie za sprawą takich pięknych gestów. Sprawa związana z Sarusią55 była jednak bardziej skomplikowana. Początkowo autorka trendu związanego z nadmorską Stegną domagała się od twórcy Ekipy gratyfikacji za nagranie piosenki o tym mieście i wykorzystaniu przez niego popularności tego viralu. 

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Friz przelał pieniądze Sarusi55 - jak to oceniasz?

Friz - pieniądze dla Sarusi55

Cześć, jestem w Stegnie na plaży, dźwięk z tymi kultowymi już słowami został wykorzystany, tylko w jednej platformie blisko 8 tysięcy razy. Trendem zainteresowali się użytkownicy, ale również najbardziej znani twórcy, w tym sam Friz. Karol Wiśniewski i Przemek Pro w swojej piosence Vanilla zaśpiewali:

Poznałem cię na plaży w Stegnie

W Stegnie na plaży znowu jestem

Bez Ciebie w Stegnie jakoś piękniej

Nie chcę tu widzieć Ciebie więcej

Pani Iwona usłyszała utwór i zażądała od autorów uznania jej praw autorskich, czyli wypłacenie jej pieniędzy za prawa autorskie: 

Chciałabym mieć korzyści z tej piosenki, jeśli można. Na konto w Paypal, które mam. Będę bardzo wdzięczna. Zapraszam panów Friz i Tribbs o to, żeby uznali moje prawa autorskie, bardzo proszę, ponieważ są to moje prawa autorskie 

- mówiła na usuniętym już filmiku Sarusia55. Oczywiście nie doszło do naruszeń pod względem praw autorskich, co zresztą sama zainteresowana potwierdziła przepraszając Friza. Mimo to Youtuber postanowił skontaktować się z kobietą. Po kilku dniach poszukiwań kontaktu, Friz poinformował, że z Przemkiem Pro przelał Pani Iwonie pieniądze za inspirację. W tytule przelewu opiewającego na kwotę 5 000 PLN napisali: Pani Gosiu, dziekujemy za bycie naszą inspiracją! Pozdrawiamy, Friz i PrzemekPro. W poście na Twitterze podsumował akcję słowami: Należało się.

Friz zarobił OGROMNE pieniądze. TEN pomyślany biznes bardzo mu się opłacił!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze