Friz zarobił OGROMNE pieniądze. TEN pomyślany biznes bardzo mu się opłacił!

2022-08-07 9:42
Friz zarobił OGROMNE pieniądze na sprzedaży mieszkania. Ten biznes bardzo mu się opłacił!
Autor: screen z filmu na YouTube: KUPILIŚMY NOWY DOM! / WERSOW Friz zarobił OGROMNE pieniądze na sprzedaży mieszkania. Ten biznes bardzo mu się opłacił!

Karol Wiśniewski wie co zrobić, by na jego koncie pojawiły się pieniądze. Lata doświadczenia, ale przede wszystkim dobre wyczucie rynku sprawia, że jest jednym z najbogatszych Polaków młodego pokolenia. Jak się okazuje oprócz zarabiania dzięki internetowi potrafi odnieść finansowy sukces w codziennym życiu. Youtuber właśnie sprzedał rodzinne mieszkanie, za które zgarnął duże pieniądze!

Spis treści

  1. Friz - sprzedaż mieszkania

Zarobki Friza od zawsze wzbudzają dużą ciekawość wśród jego fanów, ale również tysięcy internautów nie śledzących jego losów. Nie od dziś wiadomo, że Karol Wiśniewski ma żyłkę do interesów. Wielokrotnie to udowodnił wywołując przy tym wszystkim ogromną dyskusję. Największy szum wywołał, gdy wraz ze swoimi współpracownikami wpadł na pomysł stworzenia lodów Ekipy. Skala sprzedaży była tak duża, że pomimo ogromnej produkcji często tego produktu brakowało w sklepach. Friz będąc członkiem Ekipa Holding wymyślił także sygnowane logo projektu donuty, zeszyty, czy chociażby napoje. Oficjalnie to, ile zarabia Friz jest jego wielką tajemnicą, bo oprócz sukcesów sprzedażowych, pieniędzy z nagrywania filmów, nawiązuje również współprace z reklamodawcami. Nawet po ogłoszeniu tego, że to koniec Ekipy Friza jaką znamy jego zyski niewątpliwie nie spadły. Choć nie brakuje opinii, że Friz traci pieniądze ze względu na malejące zainteresowanie. Jak się okazuje Karol Wiśniewski ma też inny pomysł na zarobek. 

Friz kiedyś i dziś

Friz - sprzedaż mieszkania

Karol Wiśniewski oprócz działalności internetowej postanowił zająć się robieniem biznesów związanych z nieruchomościami. Youtuber dał znać, że kupił od swoich rodziców mieszkanie, w którym się wychował. Nabył je za 370 tysięcy złotych po to, by im pomóc i po prostu mogli się go szybko pozbyć. Początkowo miało się w nim znajdować studio nagraniowe, więc wymienili okna, drzwi podłogę, wyrównali wszystkie ściany, a wszystko po to, żeby stworzyć przestrzeń, w której mógłby nagrywać kawałki. Ostatecznie zdecydował, że nie potrzebuje takiego miejsca, więc zdecydował się sprzedać mieszkanie. W trakcie remontu wydał na wszystko między 50 a 60 tysięcy złotych. Ostatecznie wydał około 430 tysięcy złotych a mieszkanie sprzedał za 570 tysięcy złotych. Finalnie dało mu to ponad 140 tysięcy zarobku. 

Sonda
Friz ma głowę do interesów?

Miesięczne zarobki Friza od zawsze ciekawią internautów. Sylwester Wardęga, w przeszłości, podczas swojej transmisji na żywo, otrzymał pytanie o dochody Karola Wiśniewskiego. Lider internetowej Watahy wyliczył na podstawie publikowanych filmów w miesiącu, częstotliwości emisji reklam, a także wyświetleń, jaka kwota może wpływać miesięcznie na konto Karola Wiśniewskiego. Szacuje, biorąc pod uwagę dane statystyczne, że dochody Friza z samego YouTube wynoszą pomiędzy 100 a 120 tysięcy złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze