Ekipa Friza - ZAROBKI za sprzedaż płyty SZOKUJĄ! Ile zarobili za sprzedaż Sezon 3?

i

Autor: Ekipa Sezon 3 album cover / screen z teledysku EKIPA - CHILL / YouTube.com/EKIPA Ekipa Friza - ZAROBKI za sprzedaż płyty SZOKUJĄ! Ile zarobili za sprzedaż Sezon 3?

Ekipa Friza - ZAROBKI za sprzedaż płyty SZOKUJĄ! Ile zarobiła Ekipa? [KWOTA]

2021-06-29 8:22

Zarobki Ekipy Friza robią wrażenie. Popularni twórcy zaliczyli udany płytowy debiut, czego dowodem są przychody za teledyski, odtworzenia w serwisach muzycznych i sprzedaż fizycznej wersji krążka Sezon 3. Ile zarobiła Ekipa Friza na debiutanckim albumie? Jaka kwota zasiliła konto Youtuberów? Ujawniamy szczegóły w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - ZAROBKI za płytę [KWOTA]
  2. Friz - zarobki. Ile zarabia?

Ekipa Frizazarobki za sprzedaż płyty mogą szokować i przyprawić o gęsią skórkę. Ile zarobiła Ekipa za płytę Sezon 3? Ile pieniędzy pojawiło się na koncie popularnych twórców? Youtuberzy sami postanowili pochwalić się przychodami za album, z którego pochodzi wiele dobrze przyjętych przez internautów hitów. Promocja materiału zaczęła się od wypuszczenia do sieci utworu 3kipa wraz z gorącym teledyskiem, który zrealizowany został na luksusowym jachcie w Dubaju. Później pojawił się rapowy utwór Zaebyście, a później dowiedzieliśmy się, jak ważny dla Friza i jego przyjaciół jest Chill. W dniu premiery wyczekiwanej płyty pojawiła się piosenka Napad na bank, w której gościnnie pojawiła się Roksana Węgiel. Wszystkie teledyski Ekipy publikowane co jakiś czas od marca 2021 zebrały do tej pory 112,3 miliona wyświetleń. Członkowie zapowiedzieli, że wrzucą jeszcze do sieci trzy muzyczne obrazki. Z pewnością wpłynie to na zwiększenie dochodu z płyty.

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Friz - czy kwota zarobiona na płycie na tobie wrażenie?

Ekipa Friza - ZAROBKI za płytę [KWOTA]

Zarobki Ekipy Friza są ogromne. Sama płyta Sezon 3 to pop-trapowy rollercoaster i odzwierciedlenie beztroskiego życia dorosłych twórców. Za sprawą piosenek Ekipa przeprowadza nas po mapie swoich dokonań, snuje plany na przyszłość i łączy elementy spajające wizję ich doczesnego życia. Damskie partie na albumie to świadomość operowania wokalem i balladowy rytm współczesnego R&B, który został wzbogacony o bezczelnie obezwładniający, miejscami egoistyczny rap chłopaków. Krążek został wzbogacony o gościnny udział Qry’ego z kolektywu chillwagon, Roxie, B.R.O oraz Jacusia. Ile zarobiła Ekipa na płycie Sezon 3? Ekipa Holding pochwaliła się, że przychody ze sprzedaży EKIPA - SEZON 3 w preorderze wyniosły 2 202 241,92 złotych netto (2 708 757,56 brutto), w tym przychód ze sprzedaży fizycznej wersji płyty 1 424 249,30 zł.

Przychód pojawił się, nie tylko ze sprzedaży płyty w wersji fizycznej, ale także z teledysków na kanale Ekipa. 

  • Ekipa - zarobki za teledyski: 3kipa, Zaebyście: 351 623,62 zł (stan na maj 2021)
  • Ekipa - zarobki za odtworzenia w serwisie cyfrowym: 161 369 zł netto ze Spotify (dane szacunkowe)
  • Ekipa - zarobki za sponsorów: 265 000 zł netto – od sponsorów.

Friz - zarobki. Ile zarabia?

Zarobki Friza robią ogromne wrażenie szczególnie na osobach, które chcą iść jego śladami. Karol Wiśniewski swoją karierę rozpoczął bez żadnego wsparcia. Jeszcze kilkanaście lat temu, tak jak każdy nastolatek mnóstwo godzin spędzał grając w gry komputerowe. W połowie 2020 roku informowaliśmy was, że Friz przy odpowiednich algorytmach zarabia 2-3 tysiące w górę za 1 milion wyświetleń. Szacując, że Friz doda na swój kanał 4 produkcje w miesiącu, a każda z nich osiągnie minimum 3 miliony wyświetleń, to na konto twórcy i jego przyjaciół wpłynie kwota przekraczająca 20 tysięcy złotych. Należy uwzględnić fakt, że jest to kwota uśredniona i zarobki na YouTube nie są równe. Youtuber chętnie rozmawia o swoich zarobkach. Swego czasu ujawnił, w programie Duży w Maluchu, że rocznie na konto jego firmy wpływa 10 milionów złotych.

Płyta Ekipy Friza w całości WYCIEKŁA do sieci! Dlaczego i co się stało?!

Przychody Friza pochodzą z materiałów wrzucanych na YouTube, ale warto pamiętać, iż wyświetlenia to tylko część składowa jego zarobków. Karol Wiśniewski prowadzi swój własny sklep z odzieżą i gadżetami, a ponadto zgadza się na atrakcyjne finansowo kampanie reklamowe. Pamiętajcie, że na piosenkę Zaebyście, a także Jacuś możecie głosować w ramach Rap 20 w Radiu ESKA. Każde notowanie w poniedziałek od 23:00.