Friz rozdał dom za wygraną w papier, kamień, nożyce! Nowy właściciel w szoku

i

Autor: YouTube Karol Friz Wiśniewski Friz rozdał dom za wygraną w papier, kamień, nożyce! Nowy właściciel w szoku

Friz rozdał dom za wygraną w papier, kamień, nożyce! Nowy właściciel w szoku

2020-12-08 15:51

Karol Friz WIśniewski znany jest z tego, że uwielbia uszczęśliwiać swoich przyjaciół. W trakcie swoich filmów rozdał im ponad 300 tysięcy złotych. Oprócz tego, nieraz spotykał się z widzami i również organizował różnego typu gry, w których mogli wygrać sporą kwotę. Teraz youtuber przeszedł samego siebie. Dom, który można było wygrać w konkursie Ekipy, został przekazany zwycięzcy w papier, kamień, nożyce.

Karol Friz Wiśniewski, zorganizował wraz ze swoimi przyjaciółmi z Ekipy konkurs dla swoich widzów. Do wygrania był dom wraz z działką. Udział mógł wziąć każdy, kto zrobił zakupy w sklepie youtubera. W najnowszym materiale, który influencer opublikował na swoim kanale pokazał finał całej akcji. Oprócz tego, zdradził również szczegóły dotyczące kursu, do którego można już się zapisać. W filmie zobaczyliśmy również wyjątkową zabawę, w której wzięli udział: Tromba, Nowciax, Patec, Murcix i Poczciwy Krzychu - polegała ona na jak najdłuższym utrzymaniu się na mechanicznym byku, który został rozstawiony w... salonie Ekipy.

ESKA XD EXTRA

Friz rozdał dom za wygraną w papier, kamień, nożyce

Do domu, który Karol specjalnie kupił i wraz z Ekipą wyremontował, zaprosił zwycięzców konkursu, którzy zgłosili się do zabawy. W trakcie dnia spędzonego z Frizem i jego przyjaciółmi musieli wykonać różne zadania. Od gry w beerponga, po kalambury. Część konkurencji mogliśmy oglądać w trakcie projektu daily. Jednak o zwycięstwie zdecydowała gra w papier, kamień, nożyce. Laureat nie mógł w to uwierzyć, że udało mu się zdobyć dom od Friza. Youtuber jednak przygotował nagrodę pocieszenia, przegranemu zawodnikowi wręczył... 10 tysięcy złotych. Wszystko możecie obejrzeć w materiale poniżej od 13 minuty 58 sekundy.