Friz pokazał za dużo

i

Autor: Daniel Szura; youtube.com/ SHOTY EKIPY (screen) Friz pokazał za dużo? Reakcje mówią wszystko

Friz pokazał ZA DUŻO?! Reakcja jego kolegów mówi wszystko

2022-05-27 15:28

Friz to jedna z najpopularniejszych osób w polskim internecie. Wynika to między innymi z jego odwagi. Bardzo często dzieli się z fanami szalonymi pomysłami oraz podejmuje spontaniczne decyzje. Na jednym z ostatnich nagrań Ekipy zdecydował się na kontrowersyjny ruch i pokazał trochę za dużo. Reakcje kolegów były bezcenne.

Friz po raz kolejny zaskoczył fanów. W sumie nie powinno ich to już dziwić, bo Karol Wiśniewski słynie z odważnych i niespodziewanych pomysłów. Tym razem nie chodzi jednak o niezapowiedziany film, teledysk czy gadżet. Na YouTube pojawił się krótki filmik, na którym widzimy Karola w towarzystwie swoich kolegów z Ekipy. Na nagraniu widzimy, jak Friz się przebiera. Mini Majk żartobliwie krzyknął "ściągaj gacie" i nagle Wiśniewski zdecydował się na spontaniczny ruch. Podniósł wysoko swoje bokserki, tym samym pokazując niemal całe pośladki! Ten moment z pewnością zaskoczył wiele osób, które obserwują internetowe poczynania Friza.

ZOBACZ TAKŻE: Friz na stronie dla dorosłych. Internauci wygrzebali filmik z przeszłości!

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37
Sonda
Czy Friz przesadził pokazując pośladki?

Friz i szokująca zmiana wyglądu

Friz w ostatnim czasie zaszokował nie tylko pokazaniem pośladków. Niedawno zmienił fryzurę, która także wywołała skrajne opinie. Niedawno wraz z Wersow pojechał na wesele, na którym Karol zaprezentował się w loczkach. Fani pisali, że wygląda jak... zupka chińska. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.