Friz postawił na szokującą zmianę w wyglądzie! Teraz wygląda jak ZUPKA CHIŃSKA

2022-05-29 9:19
Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum
Autor: Daniel Szura Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum

Tego nikt się nie spodziewał! Najpopularniejszy polski youtuber Friz postawił na zmianę w wyglądzie, która od razu budzi skojarzenia z młodym Justinem Timberlakiem. Influencer pochwalił się metamorfozą w sieci, a także udostępnił reakcję swojej ukochanej Wersow. Taka narzeczona to prawdziwy skarb!

Friz - metamorfoza popularnego youtubera z pewnością nikogo nie pozostawi obojętnym! Do tej pory, jeśli weźmiemy pod uwagę członków Ekipy, to gwiazdą, która zdecydowanie zmieniała się najczęściej, była oczywiście Wersow. Czołowa polska influencerka dała się nam poznać jako brunetka, potem na jej głowie zagościł róż, a od pewnego czasu możemy podziwiać ją jako blondynkę. Teraz na wprowadzenie zmian w swoim wyglądzie zdecydował się także Friz. Co ciekawe, decyzję o tym, jaką Karol powinien zrobić sobie fryzurę, podjęła właśnie Weronika. Założyciel Ekipy postawił na loczki, które z miejsca przywodzą skojarzenia z Justinem Timberlakiem z czasów, gdy był chłopakiem Britney Spears. Influencer postanowił zrobić niespodziankę ukochanej i poprosił, by nie oglądała jego story przed przyjściem do domu. Jej reakcja rozłożyła Friza na łopatki. Takiego porównania z pewnością się nie spodziewał!

Jak będzie wyglądał ślub Friza i Wersow? Celebrytka zdradziła ich plany!

Sonda
Jak podoba ci się nowa fryzura Friza?

Friz - nowa fryzura

Loczki wzbudziły zachwyt Wersow, która, jak już wspomnieliśmy, była pomysłodawczynią zmiany w wizerunku Friza. Influencerka przyznała, że efekt bardzo jej się podoba, natomiast ona sama postawiłaby na brązowe włosy. Blond kojarzy jej się bowiem z... zupkami chińskimi! 

Wyglądasz trochę jak zupka chińska z tymi blond włosami. Wydaje mi się, że jakbyś miał całe brązowe, to by trochę lepiej to wyglądało, ale i tak bardzo ładnie - oceniła.

A wam jak się podoba Friz w nowym wydaniu? 

Friz z nową fryzurą
Autor: screen z Instagrama Friza Friz z nową fryzurą. Jak zupka chińska?
Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze