Friz podarował prezent ślubny młodej parze! Ekskluzywny samochód i nie tylko!

2020-07-09 13:42 Ewelina Kulasza
Friz
Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Karol Friz Wiśniewski

Ekipa Friza to najpopularniejsza internetowa ekipa w Polsce. Domownicy nie tylko zdobyli sympatię widzów, ale jak na swój wiek osiągnęli naprawdę dużo! Ich kreatywne pomysły ukazane w produkcjach zawsze zaskakują wielu internautów. Tym razem Ekipa gościła na weselu i co ciekawe, jako prezent podarowali młodej parze ... auto. Jednak na tym się nie skończy! Szczegóły zdradzamy poniżej.

Ekipa Friza to bez dwóch zdań najpopularniejsza i najbardziej lubiana ekipa, której losy można podziwiać w sieci. W jej skład oprócz Friza i Wersow wchodzi między innymi Fusialka, Mini Majk, Pocziwy Krzychu, Tromba, Marcysia, Mixer, Wujek Łuki oraz Murcix. Co ciekawe, kilka dni temu internet obiegła informacja, że Ekipa Friza się rozpada! Jednak to tylko plotki, a także zmyłka ze strony Wersow, która tak zatytułowała swój najnowszy film na kanale. Zgrana paczka przyjaciół prawie codziennie dzieli się z widzami swoim życiem. Internauci uwielbiają śledzić ich losy i bez wątpienia zachwycają się życiem najpopularniejszej Ekipy w kraju. Oprócz wyżej wymienionych domowników w skład teamu można zaliczyć też osoby, które stoją za kamerami lub montują materiały.

Niedawno paczka przyjaciół z Ekipy Friza bawiła się na weselu. Ich tańce i super zabawę można było śledzić oczywiście w sieci. Co ciekawe, na TikToku zostało założone nawet konto, na którym publikowane są najlepsze momenty z ich prywatnego życia. Tak już się przyjęło, że jeśli jest się gościem na weselu wypada podarować młodej parze prezent. Najpopularniejszym są oczywiście pieniądze w kopertach, jednak Friz razem z Ekipą zdecydowali się podarować zakochanym coś więcej!

Ekipa Friza - wesele z niespodzianką

Paczka przyjaciół z Ekipy Friza, pojawiła się w jeden wakacyjny weekend na ślubie swojego operatora, który prywatnie jest również ich dobrym kumplem. Na parę zakochanych pod domem weselnym czekała spora niespodzianka! Ekipowicze zdecydowali się wspólnie podarować nowożeńcom białe, a w dodatku nowe auto prosto z salonu! Młodzi nie kryli zaskoczenia, co oczywiście można zobaczyć na zamieszczonym przez Friza filmie na platformie YouTube. Dodatkowo na ich operatora i jego świeżo upieczoną żonę, czekać będzie jeszcze jedna niespodzianka. Tym razem Friz chce sprezentować młodej parze podróż poślubną! Co ciekawe, ten gest byłby prezentem również od obserwatorów chłopaka. Pewnie zastanawiacie się dlaczego? Otóż Karol sprzedaje swoje ubrania i to, ile ze sprzedaży 'zarobi', przekaże Dawidowi i Wioli na ich podróż poślubną. Co myślicie o takim prezencie?

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze