Friz rapuje na łódce. W jego wakacyjnym tekście Quebonafide

2020-07-08 13:23 JJ
Friz rapuje na łódce. W jego wakacyjnym tekście Quebonafide
Autor: YouTube Karol Friz Wiśniewski Friz rapuje na łódce. W jego wakacyjnym tekście Quebonafide

Friz cały czas zaskakuje swoich fanów. Najpierw po skończonym projekcie daily wyjechał do Los Angeles z całą Ekipą, później zapowiedział codzienne streamy na Twitchu, teraz wydał swój drugi utwór zatytułowany Wakacje. Piosenka już okazała się ogromnym sukcesem i bije rekordy w serwisie YouTube. O czym nawija Karol? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz powrócił z nowym numerem. Karol Wiśniewski lubi zaskakiwać swoich fanów. Tym razem postanowił zrobić niespodziankę muzyczną. Po wielkim sukcesie utworu Przejmujemy jutuby, wydał kolejny numer, który w ciągu 24 godzin od publikacji, miał ponad półtora miliona wyświetleń. W wakacyjnym klipie, Friz wraz z Pateckim nawijają o wakacjach i przygodach, które mogą nas spotkać w trakcie urlopu. W tekście pojawia się również Quebonafide. Czy to ukryte zaproszenie dla rapera, żeby stworzyć duet?

Challenge - makijaż w 5 minut! Dołącz do zabawy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Friz nawija o Quebo i o wakacjach!

Piosenka Wakacje, pojawiła się na kanale Friza 7 lipca 2020 roku. Było to ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów, którzy nie spodziewali się aż dwóch produkcji wideo jednego dnia. Jak wiemy Karol lubi zaskakiwać swoich obserwatorów. Podobna sytuacja miała miejsce, kiedy w trakcie projektu daily, na światło dzienne wyszedł utwór Przejmujemy jutuby. Wiśniewski w najnowszym utworze rapuje razem z Pateckim o wakacjach. W tekście pojawia się również fraza:

Z radia leci sobie Quebo

Czy to oznacza, że następny utwór Friza będzie w duecie ze słynnym raperem? Tego niestety nie wiadomo.

Kim jest Friz?

Karol Wiśniewski ma zaledwie 23 lata i jest wiodącą postacią na polskim YouTube. Na jego kanale jest ponad 3 miliony subskrypcji, a inne social media cieszą się równie wysokim powodzeniem. Ostatni rok był dla niego przełomowy. Projekt, w którym założył sobie, że będzie publikował jeden odcinek dziennie w serwisie YouTube przez rok rozwinął jego portale społecznościowe na tyle mocno, że aktualnie chłopak zarabia miliony. Na jego sukces składa się kilka czynników, jednym z bardziej kluczowych był pomysł wynajęcia domu i zamieszkania z całą swoją youtubową ekipą.

Najnowsze