Friz w MOCNYCH słowach napisał, co sądzi o Mr. Polska. Internauci go poparli

i

Autor: Sony Music Poland / Twitter FRIZtoja Friz w MOCNYCH słowach napisał, co sądzi o Mr. Polska. Internauci go poparli

Friz w MOCNYCH słowach napisał, co sądzi o Mr. Polska. Internauci poparli jego zdanie

2022-06-18 10:16

Karol Wiśniewski zawsze mówi to, co naprawdę myśli. Jeśli coś mu się nie podoba, to nie ukrywa swoich emocji. Często też można to zauważyć na Twitterze, gdzie ma stały kontakt ze swoimi fanami. To z nimi wyczekiwał premiery utworu Awaryjne światła. Gdy tylko ta się pojawiła postanowił jednym mocnym słowem określić współpracę z Mr. Polska, który pojawił się gościnnie w tym kawałku. Co napisał Friz? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Friz w 2021 roku osiągnął coś, o czym kilka lat temu nawet nie marzył. Hitowa sprzedaż lodów, gadżetów sygnowanych logiem Ekipy, czy ekipowa płyta Sezon 3, z której pochodzi hit Napad na bank z Roksaną Węgiel. Cała działalność wiążę się z ogromnym zyskiem, który według zeznania finansowego Ekipa Holding wyniósł 9,5 mln złotych netto. Wydaje się, że Karol Wiśniewski to właśnie muzykę pokochał najbardziej będąc Youtuberem. Nie spoczął na laurach w tej kwestii i postanowił zrobić kolejny krok w swojej muzycznej karierze. Po utworze Yo Mamale, do którego zaprosił Masnego Bena, nawiązał kontakt z wykonawcą hitu Złote Tarasy. Mowa oczywiście o Mr. Polsce. Efektem ich współpracy jest hit Awaryjne Światła, który 15 godzin od premiery miał blisko jeden milion wyświetleń. Z utworu leje się bezpretensjonalny, letni żar, a główni zamieszani opowiadają o urokach szybkiego życia na pulsującym i zaraźliwym bicie, za który odpowiedzialny jest producent La$$a. Sam Friz postanowił podsumować współpracę z Mr. Polska jednym mocnym słowem.

Wersow była ZŁA na Friza o tekst w piosence Zygzak. TYM wyznaniem zaskoczyła!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50
Sonda
Friz i Mr. Polska - jak Ci się podoba piosenka Awaryjne światła?

Komentarz Friza - co napisał?

Sam Friz nie mógł się doczekać premiery utworu Awaryjne światła. Zawsze jest szczery ze swoimi fanami i tak też było przy tej wyjątkowej okazji. Pisał, że mega się jara tym numerem, bo jest potężny! W momencie premiery utworu docenił Mr. Polskę, o którym napisał:

Internauci poparli zdanie Friza chwaląc w komentarzach potęgę tego utworu: 

  • Jestem w szoku, ale buja na maxa ta nuta
  • Mialem okazje go spotkać ? mega spoko jest ?? chociaż to było już 3 lata temu
  • sztos nutka

Wszystko czego dotkną, trafia w samo sedno wakacyjnych nocy, by choć na chwilę rozbujać najbliższy parkiet. Playlista urokliwych posiadówek i całonocnych imprez wzbogaciła się właśnie o kolejny hymn, czas na update! Karol Wiśniewski zapowiedział wydanie debiutanckiej, solowej płyty. Kiedy się pojawi? Mamy nadzieję, że już niebawem.

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

Lubisz polską muzykę? Ten podcast jest dla Ciebie!

Posłuchaj, co zdradzają nam GOŚCIE RADIA ESKA.

Listen to "Dlaczego Jeremi Sikorski usunął z sieci wszystkie stare piosenki i jak powstał kawałek "Kamikadze"?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE