Friz - jak dobrze go znasz? Tylko prawdziwy fan zdobędzie wszystkie punkty! [QUIZ]

2022-10-01 16:02
Ekipa Friza - prawdziwie imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?
Autor: Daniel Szura Ekipa Friza - prawdziwie imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?

Mało jest osób, które nie znają Karola Wiśniewskiego albo nie widziały chociaż jego jednego filmu. Friz jest prawdziwą gwiazdą YouTuba, która ma za sobą rzeszę fanów. Jak dobrze znasz Karola Wiśniewskiego? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Sprawdź, jak dobrze znasz Friza! Karol Wiśniewski jest niekwestionowaną gwiazdą internetu. YouTuber zdobył ogromną popularność m.in. dzięki swojej kreatywności i wytrwałości w dążeniu do celu. Jest inspiracją wielu młodych ludzi, którzy uważają go za swojego idola. Jego filmy mają miliony wyświetleń, a sam nieustannie wymyśla kolejne plany biznesowe i challenge, które okazują się strzałami w dziesiątkę. Friz ma wierne grono fanów, którzy wspierają youtubera w jego karierze i ścieżce zawodowej. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy jesteś prawdziwym fanem Karola Wiśniewskiego!

Jak dobrze znasz Wersow? Komplet punktów uzyskają tylko najwięksi fani! [QUIZ]

Friz - jak dobrze go znasz? Tylko prawdziwy fan zdobędzie wszystkie punkty! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Friz ma 187 cm wzrostu.
LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze