Friz i Wersow

i

Autor: Youtube.com/WERSOW; screen z filmu "JAK DOBRZE SIĘ ZNAMY Z FRIZEM?! *TEST*" Friz i Wersow wiele o sobie nie wiedzą!

Friz nie wiedział TEGO o Wersow! "My się w ogóle nie znamy"

2022-08-20 17:46

Friz i Wersow wydają się parą idealną. Są razem od wielu lat, można powiedzieć, że razem pracują, a dodatkowo od niedawna mieszkają razem w nowym domu. Pewnie ich fani nie spodziewali się, że jest coś, czego mogą o sobie nie wiedzieć. Okazuje się, że jednak tak! Friz i Wersow poddali się testowi wiedzy, który nie wyszedł najlepiej.

Friz i Wersow są niemal nierozłączni, ale jak się okazuje, wcale nie oznacza to, że znają się perfekcyjnie. Dowiedzieliśmy się o tym z ostatniego filmu, który Weronika zamieściła na swoim kanale na YouTube. Mowa o wideo pod tytułem "JAK DOBRZE SIĘ ZNAMY Z FRIZEM?!". - W dzisiejszym odcinku sprawdzamy z moim narzeczonym Karolem jak dobrze się znamy. Challenge polegał na tym, że losowaliśmy wzajemnie kategorie, w których musieliśmy znaleźć dla siebie te same rzeczy - czytamy w opisie materiału opublikowanego przez influencerkę. Jesteście ciekawi, jak wypadli Karol i Weronika? Możemy wam zaspoilerować, że nie najlepiej!

ZOBACZ TAKŻE: Friz dostanie DUŻO kasy zwrotu. Urząd skarbowy 'pomylił się' na jego korzyść!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz nie zdał testu na wiedzę o Wersow?

W filmie widzimy Friza i Wersow, którzy w centrum handlowym musieli znaleźć produkty, które wybrałaby ich druga połówka. Szukali między innymi butów, perfum, ulubionych lodów czy perfum. I choć wiele razy byli blisko, ostatecznie nie udało im się trafić w produkty lubiane i używane przez ukochaną osobę! Jak widać, nawet mieszkając razem można wiele o sobie nie wiedzieć. - My się w ogóle nie znamy! - powiedziała Weronika. Wideo zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Co najgłupszego Friz zrobił po alkoholu? Wybrał historię, która rozbawiła Wersow!

Sonda
Czy Friz i Wersow to najlepsza para w internecie?

Wersow wyprowadziła się z domu!

Jakiś czas temu pisaliśmy o innym filmie Wersow. Weronika postanowiła wyprowadzić się z domu i na jedną dobę zamieszkać w... samochodzie. Nie mogła nawet pójść do normalnej łazienki! Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.